Haftalık Burçlar 19/25 Mayıs

  • 18 Mayıs 2014
Haftalık Burçlar 19/25 Mayıs

Merhabalar:)

21 Mayıs Çarşamba günü Güneş İkizler burcunda yerini alıyor. Bir ay süresince artık bizi aktif kılan, zihinsel konuların içine iten şartlarla birlikteyiz. Bu süre zarfında düşünsel konular, fikirler, iletişim ve haberleşme trafiğinin hayatımızda daha fazla yer alması ile hız kazanıyoruz. Kardeşler ve yakın çevremizle olan iletişim artarken, ticari faaliyetler, enerjik ve hızlı düşünebilme kabiliyetimiz entelektüel alanda da destekleyici etkiler getirecektir. Fikirlerde yaşanacak heyecan ve yaratıcılık ise üzerinde çalıştığımız konulardan fayda sağlayacağımızı anlatıyor. Bu yüzden, mantıklı olmalı, analiz eden yanlarımızı geliştirmeye çalışırken, yüzeysel ve derinliği olmayan konulara prim vermemeliyiz. Yeni bilgiler toplayacağımız, yayacağımız aktivitelere renk katabiliriz. Uçarılık, gevezelik ve plansızlık yanında, dedikoduların getireceği sorunlar unutulmamalı. Özellikle gerçekleri saptıracak boyutta yaşanabilecek tutarsızlıkların dışında kalmaya çalışalım.

Doğum haritalarımızda İkizler burcunun bulunduğu alanda, iletişime açık oluruz. Canlı ve değişken şartlar bizi çevreleyebilir. Entelektüel boyuta önem veririz.

Koç Burcu/Yükselen Koç/Ateş-Öncü

Haftaya aktif ve kazançlı çıkacağınız adımlar atarak başlıyorsunuz. İş hayatındaki sorumlulukları ardınızda bırakarak, maddi açıdan aradığınız destekler ve başkalarının finansal kaynaklarından gelecek imkanlara yönelme vakti. Yatırım planlarınız, emlak alım satımları için harekete geçebilirsiniz. Ödemeler dengenizi zorlayan etkiler de bu dönem aşılabilir. Elle tutulur sonuçlar bekleyebilirsiniz. Çarşamba günü Mars Retro etkileri sizi terk ediyor ancak, ilişkilerde yaşanan riskleri unutmayın. En çok sizlerin özenli olması gereken bu dönem ortaklıklarda objektif olmaya gayret edilmeli. Temmuz sonuna dek ilişkilerde de riskleri bilerek hareket etmeli, yoluna girebilecek şanslara dönük olmalısınız. Hafta ortasına kadar sosyal hayatınız, içinde bulunduğunuz arkadaş çevresi renkli ve dinamik etkiler taşıyor. Yeni arkadaşlar edinmek yanında, yalnız olanlarınız için yeni bir aşk ilişkisi olabilir. Çarşamba gün ortasından sonra biraz akışta kalmalı, sosyal sorumluluklar ve dayanışma içinde olmanız gereken konulara yer açmalısınız. Aynı gün Güneş İkizler burcunda. Kısa yolculuklar, zihinsel çalışmalar ve öğretici temalar hız kazanacak. Yeni bilgiler, kendinizi zihinsel kanallarla ifade edeceğiniz konuşmalar ve merakınızı besleyecek işler üzerinde durabilirsiniz. Ticari faaliyetler ve pazarlıklar gündeme gelebilir. Medya ve basınla ilgili girişimler, sözleşmeler Yeni ay sonrasına bırakılmalı. İlerleyen saatlerde hedefe odaklı kararlara göz atarak hafta sonu planlarınızı güncelleme şansınız var. Kendi istekleriniz, kişisel konularınız ve ilişkilerin getirdiği heyecan sürükleyici olabilir. Aşırı özgürlük ve kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etme arzunuzda kontrollü olmaya gayret etmelisiniz. Aksi halde sorunlar büyüyebilir.

Boğa Burcu/Yükselen Boğa/Toprak-Sabit

Haftanın ilk günü çok daha iyimser ve ümitli olacağınız etkiler altındasınız. Geleceğe dair ümitlerinize destek bulabilir, özellikle işle ilgili haberler yanında gelebilecek maddi kazançlara odaklanabilirsiniz. İş hayatı ve ortaklaşa işlerin size sağlayacağı olanaklarla somut beklentiler içine girebilirsiniz. Yapılacak işbirlikleri yeni kararların öne çıkacağını gösteriyor. Çarşamba günü Mars’ın Retro etkisi geri planda kalırken, çalışma hayatında alınan yükler devam edecek. İyimser gelişme aksayan ortak iş projeleri daha seri ilerletilebilir. Sağlıkla ilgili konularınızı ihmal etmekten kaçınmalı, üzerinde ciddiyetle durmayı sürdürmelisiniz. Gün ortasından sonra arkadaşlar ve kardeşler yanında, sosyal çalışmalarda aldığınız sorumluluklara yapıcı bir gözle bakma zamanı.  Ortak amaçlar adına eyleme geçebilir, duygusal açıdan sizi besleyen paylaşımlara yönelebilirsiniz. Sınırlarınızı çizmek kaydı ile. Aynı gün Güneş İkizler burcunda. Artık eldeki kaynakların değerlendirilmesi yanında para kazanmak konusunda güçlü bir irade ortaya koyma zamanı. Babadan ya da aileden gelen destekler olabilir. Aşırı harcamalara karşı temkinli olmaya gayret edin. Kontrol edemediğiniz ödemeler yaşanabilir. İçinde iletişim konularının olduğu iş konuları ve görüşmelerden kazançlı çıkabilirsiniz. Yeni ay öncesi önemli kararlar vermeyin. Cuma akşamı başlayan ve hafta sonuna yansıyan biraz karmaşa birazda sizi akışa zorlayan zamanlar başlıyor. Kendi iç dünyanıza dönmeli, dinlenerek önümüzdeki günlere dair düşünceler üretmeye çalışmalısınız. İşle ilgili fedakarlıklar biraz yıpratıcı olabilir.

İkizler Burcu/Yükselen İkizler/Hava-Değişken

Haftanın ilk günü her açıdan sizi canlı tutan etkiler öne çıkıyor. Birden fazla konu başınızı döndürmesin. İş ve yetenekler üzerinden yaşanacak kazançlarla beklentilerinizin somut yansımaları söz konusu. Gün ortasından sonra duygusal açıdan hareketli ve dışa dönük zamanlara hazırlanın. Güven duygunuzu besleyen, sosyal farkındalık kazanacağınız girişimler yapabilirsiniz. Özellikle yurt dışı odaklı çalışmalar, medya ve iletişim içeren konulara ilginiz büyürken, haberleşme trafiğiniz artıyor. Alternatif konuları iş ve çalışma ortamına taşıma şansınız var. Çarşamba günü Mars Retro etkisi sona eriyor. Şimdiye dek getirdiği çözümsüzlüklere daha duyarlı ve akılcı yaklaşmaya başlayabilirsiniz. Ortak projeler ve yaratıcı konular artık sağlıklı bir zeminde ilerleyecektir. Dengeli olursanız. Gün ortasından sonra iş hayatındaki pasif olmaktan sakınmalı, kariyer planlarınızda gerçekçi olmalısınız. Aynı gün Güneş burcunuzda olacak. Bambaşka bir güven duygusu ile hareket edeceksiniz. Bir ay boyunca cazibenizi kullanma şansınız var. Yaşamınızı şekillendirmek, kişisel konularınıza odaklanmak adına bilinçli hareket etme beceriniz sizinle. Yeni düşünceler, eğitim hayatınıza dair planlar, sosyal ilişkilerin ve konuların getirdiği hedeflere odaklanabilirsiniz. Önemli başlangıçlar ve planlar içini Yeni ay sürecini beklemelisiniz.  Cuma akşam saatlerinden sonra hafta sonu yaşanacak dostluklar, arkadaşlıklar ve aşk ilişkilerine yönelik planlar yapılabilir.

Yengeç Burcu/Yükselen Yengeç/Su-Öncü

Haftanın ilk günü ortaklıklar ve ilişkilerin getirdiği sorumlulukları aşarak farklı gündemlere yöneleceksiniz. Finansal konular, duygusal yakın ilişkiler açısından sizi bağlayan gelişmelerle bir aradasınız. Eşin para durumu yanında risk getiren konuları aşma çabası içine girebilirsiniz. Bu alanda yeni destekler ve yatırım planları size ümit verebilir. Borç alacak konularınızı yeniden düzenleme kararı kazançlarınızı olumlu yönde etkileyecektir. Çarşamba günü Mars Retro etkisi biterken, artık ailenizle ilişkileri daha hızlı onarabilir, evde alınan sorumluluklar ve yerleşik düzenle alakalı planlara hız verebilirsiniz. İş hayatında aksayan ve sonuç alınamayan adımlar Temmuz’dan sonra daha rahat ilerleyecektir. Gün ortasından sonra uzaklara olan özleminiz, kendinizi yenilediğiniz eğitsel konular ya da medya, iletişim konuları hareketlenebilir. Hayata anlam katan değişik arayışlara yönelebilirsiniz. Aynı gün Güneş İkizler burcunda. Bir ay boyunca gereksiz risklerden uzak durarak, iç dünyanıza yönelik duygulara odaklanabilirsiniz. Geçmişe dönmek, ruhsal konulara yer açmak sizi dinlendirebilir. Ancak ay sonuna kadar Merkür orada iken çeşitli dedikodular kendini göstermeye başlamış olabilir. Sezgilerinizde artış yaşansa da, kafa karıştıran rüyalar, kardeşlerle ilgili sorunlar yaşanabilir. Zarar verici düşüncelerden kaygılardan uzak durmaya çalışın. Hafa sonu ev işle ilgili konular, anneyi ilgilendiren temalar uğraştırıcı olabilir.

Aslan Burcu/Yükselen Aslan/Ateş-Sabit

Haftanın ilk günü işlerinizi organize etmenin rahatlığı içindesiniz. Özel hayat, ilişkiler ve ortaklaşa temaların getirdiği sorumluluklara yöneliyorsunuz. Yeni önerilerle, sosyal alanda ortak hareket etme gereği duyulabilir. Çarşamba Mars Retro etkisi biterken daha kararlı olacak ve hedefe odaklı planlara yöneleceksiniz. Yakın çevre ve kardeşlerle ilişkilerin yapıcı biçimde ele alınacağı şartlara hazırlanın. Aynı zamanda iletişim ve medya bağlantılı konularda aksayan, ilerlemeyen projelere odaklanmak gerekecek. Yurt dışı bağlantılı konularda hızlanan bir süreç başlıyor. Gün ortasına kadar başkalarına bağlı ilerleyecek konuşmalar, ortaklaşa işler ve yakın arkadaşlıklar keyif verebilir. Daha sonra ortaklıkların parasal yanı belirsizlikler içerebilir. Harcamaların getireceği risklere dikkat edin. Ancak, iç dünyanıza yönelik huzur arayışı tatmin edici olduğu bir dönemdesiniz. Geçmişte yaptığınız iyiliklerin size dönüşü ile manevi açıdan doyum, finansal alanda ise yeni kararlar alına fırsatı bulabilir, ödemeler yapılandırabilir Aynı gün Güneş İkizler burcunda. Bir ay süresince kendinizi, yaratıcı enerjinizi sosyal hayatın içinde gösterebilirsiniz. Entelektüel açıdan besleneceğiniz ortak işlere yönelebilirsiniz. Ortak işler ve arkadaşların desteği ya da işten gelecek yeni kazançlar elde edilebilir. Hafta sonu planları arasına yolculuklar alınabilir. İletişim kanalları ya da bir araya geleceğiniz kişilerden çok şey öğrenebilir, varsa hukuki konularda hızlı haberler alabilirsiniz.

Başak Burcu/Yükselen Başak/Toprak-Değişken

Haftanın ilk günü eldeki işleri daha yaratıcı şekilde ortaya koymak, işle ilgili yeni sunumlar ve konuşmalar yapmak üzere harekete geçiyorsunuz. Gün ortasında duygusal motivasyonlar hizmet ve günlük rutinlere odaklı olacak. İş hayatı ve sağlık temalarında dengeyi korumak önemli olmalı. Çarşamba Mars Retro etkileri geri planda kalırken, iş ve gelirlerinizi etkileyecek kararlarınıza odaklanabilirsiniz. Bekleyen alacaklar ya da ortak işler bu süreçten sonra hızlı ilerleyecektir. Temmuz sonuna kadar iş ve para konuları gündemini koruyacaktır. Gün ortasından sonra ilişkiler ve ortaklıklar da devrede olacak. Yeni önerilere biraz çekinceli baksanız da, tek başına hareket etmekten kaçının. Yeni anlaşmalar yanında, gelecekle ilgili maddi manevi desteklerde karlı çıkacağınız bir dönem içindesiniz. Aynı gün Güneş İkizler burcunda. Kariyer hayatınıza yönelik olumlu bir dönem başlatıyor. İş görüşmeleri, yolculuklar ve kendinizi göstereceğiniz imkanlar hızlanacak. İletişimin arttığı bu dönem işle ilgili konuşmalar ve eğitim temaları gündeminizde fazlaca yer alabilir. Yeni ay dönemine kadar beklentilerde sabırlı olun. Hafta sonunda duygusal açıdan sizi yoran ortaklaşa para konuları ile ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarla girişilen eğitsel bir iş projesi hızlanabilir. Ani gelişmeleri iyi yönetmeye çalışmalı, sürpriz ödemelere dikkat etmelisiniz. Kredi ya da burslarla ilgili yeni destekler öne çıkabilir ancak limitleri zorlamaktan kaçının.

Terazi Burcu/Yükselen Terazi/Hava-Öncü

Haftanın ilk günü evde aldığınız sorumlulukların üstesinden gelerek başlıyorsunuz. İş hayatında karşınıza çıkacak akıcı etkilerle gün ortasından sonra canlılık var. Finansal konularda beklentilerinizi gerçekleştirecek adımlar şans getirici boyutta olacak. Yaratıcı yetenekler somut çalışmalara yönlendirilebilir. Sosyal hayatınıza yönelik yenilikler yapmanın yanında, yaratıcı yanlarınızın getirdiği kazançlara odaklanma kararlılığı göstereceksiniz.  Çarşamba Mars Retro etkileri artık bitiyor. Daha emin adımlarla kişisel hedeflere odaklanmak, ertelenen ve ilerlemeyen konuları yönetmek için hazırlıklara başlama zamanı. Arkadaşlıkları ve sosyal ilişkiler adına dışa dönük ve eğlenceli zamanlar yaşanabilir. Gün ortasından sonra rutin işleri planlamak, düzen sağlama zorunluluğu hafta ortasına dek sürecek. Aynı gün Güneş’in İkizler Burcuna geçişi ile keyifli bir dönem başlıyor. Bir ay süresince kendinize yeni hedefler koymak, eğitim ve iletişim alanında size destek verecek ilişkilere yol almak heyecan verecek. Yeni arkadaşlar edinebilir, sosyal ilişkilerin yenileceği fırsatlar bulabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız eğitim projeleri sizi daha farklı düşüncelerin içine çekecektir. Aceleci olmayın. Hukuki konularınız, akademik planlarınız Yeni ay sonrası hareketlenecek. Hafta sonunda hızlı ancak biraz agresif şartlar oluşabilir. Ortaklaşa ilişkiler, işbirliği gerektiren gelişmeler sizi yakından etkileyecek. Özellikle sürüncemede kalan davalar ve anlaşmazlıkların yeniden gündeminizi dolduracağı zamanlar söz konusu.

Akrep Burcu/Yükselen Akrep/Su-Sabit

Haftanın ilk günü kişisel konularda sizi eyleme götüren enerjilerle birliktesiniz. Yurt dışı ilişkilerin ve bağlantıların artık akıcı sonuçlar getirmesi söz konusu. Uzaklarla olan bağlantılar, her yönden gelişiminize destek verecek şanslar elde edilebilir. İşle ilgili yolculuklar uzun vadeli planlarınızı hayata geçirmek adına yeni ve kalıcı fırsatlar bulabilirsiniz. Uzaklarda olan akrabalarla bir araya gelmek, beklenen haberler öne çıkabilir. Çarşamba’dan sonra Mars Retro etkisi geri planda kalmaya başlıyor. Siz yine de temkinli olmayı sürdürün, hazırlıklarınızı hızlandırın. Temmuz sonuna dek risk almayın. Bugün evde alınması gereken sorumluluklar aşılabilir ölçüde olacak. Gün ortasından sonra sizi mutlu edecek çocuklar ve sevgi ilişkilerine yönelebilir, kısa fakat tatlı bir tatil planı yapabilir veya zevk aldığınız hobileriniz varsa onlarla oyalanabilirsiniz. Aynı gün Güneş İkizler burcunda. Bir ay süresince ortaklıkların parasal yanı sizi meşgul edecek. Yeni kaynaklar yaratmak, finansal anlaşmaların getireceği fırsatlara odaklanmak için harekete geçebilirsiniz. Ancak yaşanacak çift durumların ilerleyen günlerde sorun olabileceğini unutmayın. Özellikle vergi ve ortak harcamaların yol açacağı ikilemleri göz önünde bulundurun. Alacaklar, krediler açısından yaşanan krizlere çözüm odaklı yaklaşmaya gayret ettiğinizde geçmişten gelen ödemeler tahsil edilebilir Yeni ay sonrası önemli ve hızlı gelişmeler beklemelisiniz. Hafta sonu yapılması gereken işler, çalışma ortamının getirdiği değişikliklere göz atabilirsiniz. Biraz ara vermek, sizi zayıf düşüren konulara çözüm üretmek adına sakin ve dinlendirici ortamlarda bulunmaya gayret etseniz fena olmaz. Başkalarının beklentilerinden sıyrılmalı, suçluluk duygusu yaratan kişilerden uzak durmalısınız.

Yay Burcu/Yükselen Yay/Ateş-Değişken

Haftanın ilk günü maddi konuların getirdiği endişeler ve sorumlulukları aşmaya çalışarak başlasanız da, gün ortasından itibaren duygusal açıdan sizi özgür bırakan eylemlere girişeceksiniz. Sosyal konuların eğitsel yanı, fikirlerinizi ortaya koyacağınız konuşmalar ve hareket öne çıkacak. Bir yandan da geçmişte kalan maddi konuları yeniden masaya yatırma şansı bulabilir, destekleyici etkilerle moral kazanabilirsiniz. Çarşamba günü Mars Retro etkisi sonra ererken, ortak projeler, gruplar ve işle ilgili çalışmalara yeni bir yön vereceksiniz. İşten beklenen kazançlar ve aksayan para konuları Temmuz sonuna kadar aşılabilir. Şimdilik risk almamalı, yeni ortak çalışmalara yönelmek yanında arkadaşlar ve sosyal ilişkilerden keyif almaya çalışmalısınız. Gün ortasından sonra eldeki kaynakların kullanımı, yuvaya ait fedakarlıklar yanında ailevi konular gündeminize yerleşecek. İş hayatında başlayan destekleyici etkileri göz ardı etmeden toparlayıcı olmaya çalışın. Zira aynı gün Güneş İkizler burcunda olacak. Başkaları ile olan ilişkiler, sosyal bağlar ve ortaklıklar yeni bir döneme girdiğinizi gösteriyor. İşbirliği gerektiren konular kariyer hayatınız yanında hukuki konuların içinde yer alacağınızın işaretlerini veriyor. Yeni öneriler yanında, değişik imkanlar Yeni Ay sonrası hızlanacaktır. Hafta sonunda dışa dönük şartlar hız söz konusu. Arkadaşlar, sosyal ilişkiler adına eğlenceli zamanlar yaratabilir, aşk ilişkilerinde farklı heyecanlar arayabilirsiniz. Sizi bağlayan pek çok şeyden bağımsız hareket edebilirsiniz. Ancak tutarsız harcamalar, riskli adımlar hafta sonuna damgasını vurabilir.

Oğlak Burcu/Yükselen Oğlak/Toprak-Öncü

Haftanın ilk günü kişisel konular, sorumluluklar ve disiplin ön planda. Ancak iyimserlik getiren ortaklaşa işler gerek maddi açıdan gerekse gelecekle ilgili planlar yönünde hafta boyunca sizi destekliyor.  Gün ortasından sonra ise kişisel kazançlar, teknolojik alışverişler, üzerinde çalıştığınız ortak bir projenin hayata geçmesi adına önemli olabilir. Gelir kaynaklarınızda yeni arayışlar içine girebilirsiniz. Hafta ortasına kadar şansınızı kullanın. Çarşamba günü Mars Retro etkisi sona ererken iş hayatı farklı bir çehre kazanmaya başlıyor. Kariyer hedeflerinizi yoluna koymanız için harekete geçebilir, uzun soluklu beklentilere odaklanabilirsiniz. Ancak üstlerle ilişkilere Temmuz sonuna kadar özenli yaklaşmaya devam etmelisiniz. Gün ortasından sonra kardeşlerle olan bağlar, size getireceği fedakarlıklar başlıyor. Onlarla beraber hareket edeceğiniz ortaklaşa işler dışında bu hafta, yeni anlaşmalar ve ilişkilerde yapıcı gelişmeler hızlanabilir. Aynı gün Güneş İkizler burcunda olacak. Birden fazla konusu, iş ortamında değişken şartlar ve hız kazanan projeler öne çıkabilir. Detaylar, yazışmalar ve iletişimin artması ile zihinsel açıdan yorgunluklara dikkat edin. İş hayatınızı ilgilendiren eğitsel bir çalışma, yolculuk planlarının veya yeni bir iş arayışınız varsa Yeni ay sonrasına bırakmalısınız. Cuma geç saatlerde hafta sonu sizi  bekleyen hareketlilik ve yenilenmeden keyif almaya çalışmalı sakin olmalısınız. Aile içi ilişkiler ve özel hayatta yönelik sorumlulukları yönetmek gerekecek.

Kova Burcu /Yükselen Kova/Hava-Sabit

Haftanın ilk günü gerginlikleri üzerinizden atıyorsunuz. Gün ortasından sonra kendi başınıza hareket ederken, duygusal özgürlüğünüzü yaşayacağınız konular hafta ortasına dek sizinle. Gruplar ve topluluklar içinde kendinize yeni roller bulabilir, sosyal ilişkilere zaman yaratabilirsiniz. Çarşamba günü Mars Terazi Retro etkileri bitiyor. İş hayatına yönelik beklentiler, akademik planlar ve yurt dışı bağlarınızda aksayan konular ilerlemeye başlıyor. Ancak Temmuz sonuna dek bu alandaki ilişkileri, bekleyen hukuki konuları düzenleme çabanız sürecek. Aynı zamanda sunumlar ve yolculuk planlarınızı ve bekleyen ortak projeleri organize etmeye başlayın. Gün ortasından sonra para durumunuzda denge sağlamaya çalışmak, yaratıcı yeteneklerin getireceği kazançlara göz atmak gerekecek. İşle ilgili bekleyen bağlantılar hayata geçerken, maddi açıdan kalıcı adımlar atabileceğiniz şartlar oluşabilir. Aynı gün Güneş İkizler burcunda. Bir ay süresince hayatın keyifleri, yaratıcı olacağınız zihinsel uğraşlara dolu dolu vakit ayırabilirsiniz. Aşk hayatınız canlılık kazanabilir. Özellikle şu günlerde fikirlerinizi yaratıcı biçimde sunabileceğiniz fırsatlar var. Ses getirecek çalışmalar Yeni ay sonrasında dikkat çekici olacaktır. Hafta sonunda düşünülen yolculuklar, eğitim ya da yazışmaların hızlanacağı bilgi alışverişi size dinamik şartlar getirebilir.

Balık Burcu/Yükselen Balık/Su-Değişken

Haftanın ilk günü sosyal hayat ve grup çalışmalarının getirdiği stresler biterken, gün ortasından yalnızlık ihtiyacınız artabilir.  Ancak sizi harekete geçiren pek çok konu varken yerinizde durmayacaksınız.  Yaratıcı yeteneklerin ve yatırım planlarının öne çıktığı şartlar, iş hayatından beklenen kaynaklar hızlanıyor. Özellikle kendinizi geliştirdiğiniz konulardan yeni kazanımlar yatırıma yönlendirilebilir. Yurt dışı ilişkilerin getireceği avantajlar, uzun vadeli kazanımlar üzerinden ilerleyebilirsiniz. Çarşamba günü Mars Retro etkileri sona ererken, adımlarınızı hızlanıyor. Her şeye rağmen Temmuz sonuna kadar maddi zorluklarla karşılaşmamak adına çaba göstermelisiniz. Beklediğiniz krediler veya finansal ortaklıklar hız kazanacak. Gün ortasından sonra kişisel konular yanında romantizm ve aşk hayatınıza daha yakın olabilirsiniz.  Yaşanan sorunları iyimserlikle çözme aşamasındasınız. Aynı gün Güneş İkizler burcunda. Evde süren hareketlilik artacak. Bir ay süresince aileye yönelik işlere bağlı hareket etmeniz gerekecek. Yaşanan yerle ilgili planlar ise Yeni ay sonrasına bırakılmalı. Hafta sonunda kaynakların kullanımı, yatırım odaklı düşünceler öne çıkıyor. Aileden gelen destekler yanında farklı kazanç yollar size güven verebilir.

Sevgilerimle

Güner Yönel

Mayıs 2014, Moda