Satürn/Uranüs Transiti

  • 16 Mayıs 2017
Satürn/Uranüs Transiti

Merhabalar,

Ateş elementinde çok güçlü bir kombinasyon başladı.!

Yaratıcı gücümüzü, planlı, sistemli biçimde ortaya koyma zamanı. Kişisel hedeflerimizi emin adımlarla sindirerek hayata geçirebilecek etkiler altındayız. Uranüs’ün çılgın, yerinde duramayan, dizginlenemeyen yanı cesaret ve girişim zamanı derken, Satürn ile dengeleniyor, kontrollü olma becerisi veriyor! Merak etmeyin.
Son derece ayakların yere bastığı seçimler peşindeyiz. Organizasyonel yeteneğimizi kullanırken, fark yaratacak projelere girişme zamanı. Yeni olanı gerçekçi biçimde uygulamak, inşa etmek mümkün. Bilindik yöntemlere güvenelim, yeni olana yakınlaşalım.

*Aslında bu etkileşimi sade bir dille anlatırsak; zorlu, kısıtlayıcı koşullar altında bile tutarlı/kalıcı olabilmeyi başarmak diyebiliriz. Disiplinli ve kontrollü bir değişimin ardından gelecek özgürlük.

İlk etkileşim 2016 Aralık ayında yaşandı! Bu yüzden 2. etkileşim (Haziran ayı) çok önemli. Aralık ayını düşünelim? konuların rengi hakkında mutlaka bilgimiz olmak durumunda. Son yaşanacak açının 2017 Kasım’da gerçekleşmesi ile estirdiği rüzgar uzun vadeli değişimler açısından çok değerli… Zira Ağustos ayında Kuzey Ay düğüm yönünde yaşanacak Güneş tutulması/Uranüs etkisi majör anlamda itici bir güç olacak gibi.

 

Hoş kalın.

#LibraAstroloji

gyonellibra@gmail.com