Mars İkizler Burcu Transiti

  • 21 Nisan 2017
Mars İkizler Burcu Transiti

Merhabalar,

Hayatımız, düşüncelerimiz hızlanıyor! 4 Haziran tarihine dek Mars İkizler burcunda.

-Hava burcunda bir Mars ile, kendimizi düşüncelerimiz yolu ile ortaya koyma,  ifade etme vakti. Zeka ve ikna gücü en büyük avantajımız.

-İletişimin çift yönlü olduğunu anlayabilmek, tüm faaliyetlerimizi bir strateji çerçevesinde düzenleyerek işe yarar noktaya taşımak önemli.

-Gerçekleri çarpıtacak kadar aşırı bir değişkenlikten, dogmalardan, çift durumlardan ve dedikodu yaratan durumlardan kaçınmakta fayda var.

 

 

Önümüzdeki zaman diliminde fazlaca meraklı, hevesli, motivasyon yüksekliği, yerinde duramayan ancak sinirsel ve dağınık enerjilerde söz konusu. Öncelikle hırslarımızın peşinden gitmek, ilerlemek, yeni projelere başlamak/hedefe yönelmek konusunda canlılık kazanıyoruz. Ancak bunu yaparken, gereksiz risklerden, aşırı kararsız bir ruh halinden kaçınmalı, gerçek amacımızı kaybetme riski yaratmamalıyız. Pek çok konuya aynı anda başlamak, isteklerimizin/arzularımızın peşinden giderken oldukça fazla hareket özgürlüğü kazanıyor, değişken şartlara yürüyoruz. Dilimiz en büyük silahımız aslında. Bir yandan da sözlü atışmalar, sivri dilli konuşmalar içinde bulabiliriz kendimizi. Ağzımızdan çıkan sözcükler delici olabilir. Öfkemiz aniden parlayıp aniden sönebilir. Dengesiz tutumlar içinde olabiliriz. Çok fazla kararsızlık içinde kalabiliriz. Bu nedenle kişisel hedeflerimizi, önem sırasına göre belirlemek, odaklanmak gerekecek. İstikrarsız şartları doğru yönetmek adına. Aksi halde başlatılan konular havada kalabilir. Esneklik bir yandan da avantaj olabilir. Olası sorunlara akılı çözümler üretme şansı yaratabiliriz.

Daha fazla merak, öğrenmek, araştırmak, bilgi odaklı olmak, okumakla beraber, zihinsel anlamda aktif geçireceğimiz bu zaman diliminde kıvrak bir zekadan bahsedebiliriz.
Yayıncılık, medya, iletişim, reklam, hakla ilişkiler, seminerler, sunumlar, yolculuklar, her türlü yazışmalar, evraklar, bilişimle ilgili temalar, davalar, sosyal medya, kardeşler, sınavlar, ticari konular daha fazla gündemde olabilir.

Ancak, dün akşam ”Merkür”Retro Koç geçişi ile daha dikkatli, aceleden uzak, sağduyulu düşünmeye ihtiyaç duyulacaktır. Özellikle geçmişle ilgili her tür ilişki, anlaşma, ticari konular vb geçmişle ilgili yanlarının tekrar gündeme gelme, gözden geçirme zorunluluğu unutmamalı, 4 Mayıs sonrası birbirlerine destekleyerek olmaları, plan, proje başlatmak istediğimiz konularda, hedeflerde akıcı zamanlar hızlanacaktır.

-Haritalarımızda İkizler burcu hangi ev alanında bulunuyor? Bu (yaşam) alanının sembolize ettiği konulara göre değerlendirebilirsiniz.

 

Sevgiyle, huzurla

Güner Yönel

 

İletişim:gyonellibra@gmail.com
Web:www.guneryonel.com
@GunerYonel