Boğa Burcunda Yeni Ay

  • 24 Nisan 2017
Boğa Burcunda Yeni Ay

Merhabalar 

26 Nisan (6 derece/27 dakika) Saat 15:16 İtibari ile Boğa burcunda Yeni ay yaşanacak.

(Element Sabit/Nitelik Toprak)

Maddi manevi güvenliğimiz, kazançlarımız, sahip olduklarımız/olmak istediklerimiz, değer verdiklerimiz hayatımızın merkezinde. Bu anlamdaki isteklerimize, sadakat, güven aradığımız ilişkiler, güzellik, estetik, sanata dair konular, huzur ve sükunet aradığımız diğer yanlarını ekleyebiliriz. Hayatımızda daha fazla huzur tesis etmek, keyif almak önceliğimiz olurken, özellikle kendimizi güvende hissetmek, hayattan keyif almak, konforlu alanlarımızı korumak ve sadeleşme ihtiyacımız dorukta.

*İşi şansa bırakmayacağız!
Yeni ay/Şans noktası Fortuna/Kuzey Düğüm Başak!,(Toprak elementinde akıcı Üçgen)

*Kendi şansımızı, emek vererek, becerilerimizi, pratik ve somut anlamda ortaya koyarak değerlendirme olanağı yaratacağımız söylenebilir.

Yaşanacak Yeni Ay, sahip olduklarımızı kalıcı ve uzun soluklu olmak üzere değerlendirme arzumuz kalıcı kararlara itecektir büyük olasılıkla. Yeni ve riskli olan her tür değişime çekinceli bakacağız elbette. Yeni yatırımlar, işe dair uzun soluklu hedefler, yeteneklerimiz, projelerimiz, üretkenliğimiz, alım satım, yatırım içeren yanları özellikle ayakları yere basan boyutunu (toprak/mülk/değeri ölçülebilen) ön planda tutmak öncelikli.

Yeni ay yöneticisi Venüs’ün Balık burcundan çıkmaya hazırlandığını ve Merkür geri hareketinin sürdüğünü düşünürsek, 3 Mayıs sonrasını bu yöndeki adımların, beklentilerin hayata geçeceği, atakların hızlanacağı dönem olarak düşünebiliriz. Ta ki 11 Mayıs Akrep burcunda yaşanacak Dolunay sürecine dek.

 

Sabit burçlar için önemli bir yeni ay olurken, 6 derece ile güçlü etkiler altında olabilirler. Boğa/Aslan/Akrep/Kova

Haritalarımızda Boğa burcunun bulunduğu ev/yaşam alanını sembolize ettiği konular çerçevesinde değerlendirebiliriz.

 

Sevgiler 🌳🌳

Güner Yönel

#LibraAstroloji

İletişim:gyonellibra@gmail.com
@GunerYonel