Astroloji’de Özel Eğitim Programı

  • 1 Nisan 2015
Astroloji’de Özel Eğitim Programı

*Aldıkları Eğitim bilgilerini perçinlemek ve derinleştirmek isteyen adaylara açık Butik bir eğitim süreci olacaktır.

*Doğum anına dair Natal harita potansiyelinin dışında, yaşanan zamanla ilgili farkındalık kazandıracak ince detaylar sunulacaktır.

*Özel ders programımız yoğun teorik bilgiler yanında örnekler üzerinden yapılacak çalışmalarla sürecektir.                    

Konu Başlıklarımız;

1) İkincil İlerletimler (SECONDARY PROGRESSİONS)

Doğum anı haritamızın türevi olan Progressions çalışmalarda,  var olan potansiyellerin nasıl bir gelişim gösterdiği, olgunlaştığı ve büyüdüğü yönünde önemli ipuçlarına ulaşırız. (Güneş/Ay ilişkisi) İçsel gelişimimizin nasıl bir yol izlediği ve değişime uğradığını ince detaylarla bizlere göstermesi açısından önemlidir. Fiziksel olarak içinde bulunduğumuz süreci tanımlamak adına kişiye özel olan ve doğum yeri esas alınarak hesaplanan bir tekniktir.

2) Güneş Dönüşü (SOLAR RETURN)

Klasik teknikler içinde yer alan bu sistemle önemli bulgular elde edilir. Güneş merkezli bu sistem kadersel etkileri içinde barındırmaktadır. Kişinin doğum gününden 3 ay önce (Güneş’in aldığı Kare açı) ile kendini gösteren sinyal ile içinde bulunduğumuz yılın senaryoları hakkında önemli bilgiler elde edilmektedir. İlerletimlerin tam tersi, kişinin yaşadığı yere göre çıkarılan (Solar Return) haritaların kolektif enerjileri görmek ve dönemsel yorumlar yapabilmek açısından Astroloji’de önemli bir yer tutmaktadır.

*gyonellibra@mail.com adresinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sevgiyle kalın…

Güner Yönel

1 Nisan 2015, Moda