Aslan Burcunda Ay Tutulması

  • 6 Şubat 2017
Aslan Burcunda Ay Tutulması

Merhabalar 

Aslan Burcunda Ay Tutulması/Dolunay etkisi ile duygusal açıdan birtakım hassasiyetler yanında gerginlik taşıyan bir haftaya giriş yapmış durumdayız. 

-Duygu dünyamız biraz çalkantılı, isyana sürükleyen etkiler altında olabilir bu günlerde.  Aşırı gurur yapan, egoist, buyurgan ve anlayışsız kişiler yorucu olacaktır. Ego anlamında çatışmalar, krizler, duygusal baskı yaratan konular/kişiler majör rol oynayabilir duygu durumumuz üzerinde açıkçası. Belli ki fazla baskıya gelemeyeceğiz bu süreçte.

-İlişkiler cephesine bakıldığında ise arka planda kalmış belki de farkında bile olunmayan biriken gerginlikler, geçmişten bu güne tolere edilenler, sabrın test edildiği bağlar gözden geçirilecek. Ego savaşları tavan yapabilir, karşılıklı olarak başkalarının istekleri, duyguları görmezden gelinebilir. Duygu/Mantık arasında çatışmalar gün yüzüne çıkabilir.

Genel anlamda Dolunay haritasında, son derece inançlı ve iyimserlik kazandığımız bir süreç. Ancak ayaklar yere basıyor, hedeflerde uzun soluklu planlar yapılıyor. Belki de yeni ufuklar aranan bu süreç tek başına yapmak istediğimiz çok şey olacak. Güven ve cesaret oldukça fazla. Öne çıkmak, kendimizi göstermek, hedeflerimizi parlatmak, kendimizle gurur duymak istediğimiz konu başlıkları oldukça fazla. Bunları yaparken, kendi hedeflerimiz yanında başkaları ile bir araya gelerek ümitleri paylaşmak, ortak hareket etmek, sosyal organizasyonlar, ilişkiler, topluluk çalışmaları, iş odaklı ekip aktiviteleri ön planda.

Oldukça etkileyici ve dikkat çekici yeni vizyonlar, ses getirecek başarılar, hayattan beklentiler ve hedeflere yönelik bambaşka yaratıcı enerjilerin, projelerin adını koyma zamanı bir yandan da. Tüm bunlar kişisel hedeflerimizi teşkil etmesine rağmen diğer bir yanımız/yönümüzde idealizm içeren çeşitli sosyal ve entelektüel paylaşımlara yer açma ihtiyacı duyacak. Ego savaşlarını, kutuplaşmaları, anlayışsızlığı bir kenara itebilmek önemli olacak elbette. Ortak paydaşlığa açık, yaratıcı enerjileri (Kova/Aslan) birleştirebilenler, ilkelerinden vazgeçmeden uzlaşmayı başaranlar, esnekliğini koruyanlar Ay tutulmasından payını alacaklar…

Para piyasaları, spekülatif konular, çeşitli yatırım araçlarına ilişkin konularda dalgalanmalara dikkat lütfen..

Sabit burçlar Kova, Boğa, Aslan ve Akrep’ler adına farkındalıkla gelen önemli değişimler yanında, haritalarımızda Aslan/Kova burçlarının bulunduğu ev alanları dikkate alınmalı..

 

Sevgiler.

Libra Astroloji Danışmanlık/Eğitim

www.gyonellibra@gmail.com