Gökyüzünde Bu Hafta

  • 10 Kasım 2013

 

11/17 Kasım 2013

11 KASIM PAZARTESİ

Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz. Kendimize olan güvenimizi ve iyimserliğimizi abartmadan, kendi içimizdeki bütünlüğü korumamız gerek. Duygusal açıdan kırılgan ve hassas olabileceğimiz söylenebilir. Çevresel faktörlerin etkisi altında karar almaktan kaçınmalıyız. Hayal gücümüz ve sezgilerimizle yapabileceğimiz çok şey var. Sanatla ilgili yeteneklerimiz, hobilerimiz bize güzel zamanlar getirebilir.

12 KASIM SALI

Bugün 16:30’dan sonra Ay boşlukta olacak. Bu süreçte eldeki işlere odaklanmaya özen gösterelim. Sabah saatlerinde duygusal yönden bizi huzursuz eden konulardan mümkünse uzak durulmalı. Gerçekçi olduğumuzda idealize ettiğimiz konulardan verimli sonuçlar alınabilir. Aynı zamanda merhamet geliştirmek, bizi duyarlı kılan trendlere yakın olmak isteyebiliriz.

13 KASIM ÇARŞAMBA

Saat 9:30’dan itibaren bizim için hızlı bir gün başlıyor. Akışta kaldığımız konulara çözüm üretmek adına yeni adımlar atabileceğiz. Özgürlüğümüze vurgu yapan konular, enerjik olabileceğimiz eylemler güne hareket katacaktır. Akşam saatlerinden sonra bizi duygusal açıdan yoran, tüketen heyecanları kontrol etmekte zorlanabiliriz.

14 KASIM PERŞEMBE

Saat 22:57’ye kadar daha ilişkilerde daha sakin olmalı, bencil davranışlardan sakınmalıyız. Çok yönlü düşünülmesi gereken konularda aşırı takıntı zarar verebilir. Enerjimizi bize fayda sağlayacak konular ve ayrıntılı işlere tüketmek yerinde olacak.

15 KASIM CUMA

Günü beklemede kalarak geçirmemiz gerekecek. Ay boşlukta iken yeni bir konuya başlamaktan sakınmalıyız. İlişkilerde bizi derinden etkileyen konulara odaklanırken güç mücadelesine girme riskimiz var. Saat 17 00’den sonra Ay boğa burcunda olacak. İstediğimiz huzuru yakalayacağız. Duygusal olarak dengeli olmamız bize çok şey kazandıracak.

16 KASIM CUMARTESİ

Ay Boğa burcunda yerini koruyor. Daha koruyucu ve sahiplenici davranışlar içinde olacağız. Maddi ve manevi açıdan riskten uzak durmak önem kazanacak. Beslenme ve doğayla bütünleşme ihtiyacımız öne çıkarken, aşırı inattan sakınmalıyız. Üzerinde durduğumuz her konuda çok daha pratik olabiliriz. Akşam saatlerinde duygusal açıdan bizi kısıtlayan konulara esnek yaklaşmamız gerekecek.

17 KASIM PAZAR

Yaşanacak Dolunay öncesinde bugün bir miktar huzursuz olacağız. Sahip olduklarımızı koruma çabamız bizi gergin kılabilir. Birtakım farklılıklarımıza rağmen ortak düşünebilme becerisi kazanmamız gerekiyor. Ay’ın boşlukta olması da bizi hareketsiz kılabilir. Hafta başı canlanacak koşullara hazırlanmakta yarar var.

 

Güner Yönel