Gökyüzünde Bu Hafta 7-13 Ekim

  • 7 Ekim 2013

7 EKİM PAZARTESİ

Haftanın ilk günü Ay Akrep burcunda ilerlerken duygusal ihtiyaçların yoğun yaşanacağı görünüyor. İnatçı ve yıkıcı eğilimler içine girilebilir. Psikolojik zorlukların yanında duygusal açıdan kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Günün ilerleyen saatlerinden sonra kendimizle daha barışık olacağımız, empati kurabileceğimiz etkiler öne çıkacak. Stres yaratan baskılar geri planda kalacak. Pek çok konuda pratik ve metodik düşünceler kazanabiliriz. Üzerinde çalıştığımız konularda konsantrasyon ve disiplin göze çarpacak.

8 EKİM SALI

Birtakım kararsızlıklar ve beklemeler söz konusu. Elimizdeki işleri tamamlamaya çalışmalı, yeni bir adım atmamalıyız. Kuralcı ve özgürlükçü yanlarımızı dengelemeyi başarabilir, kontrollü bir büyüme elde edebileceğimiz işlere yönelebiliriz. Akıcı fırsatlar öne çıkabilir. Günün ilerleyen saatlerinde duygularımızı harekete geçiren etkiler var. Saat 14 30 civarı Ay Yay burcunda olacak. Spontan ve cana yakın tavırlar ortaya koyabilir, çok daha kolay mutlu olabiliriz.

9 EKİM ÇARŞAMBA

Yaratıcı kapasitemiz artıyor. Artistik yanlarımızı harekete geçiren fırsatlar bulabiliriz. Ancak ilişkilerde ve maddi konularda alınacak kararların getirebileceği hayal kırıklığına dikkat etmeliyiz. Güvenli ve dengeli ilerleyeceğimiz koşullar da yok değil. Destek alacağımız her konuda cesaretimizi ortaya koymakta başarı söz konusu. Özellikle iş hayatında kendimizi geliştirebilir, zorlukları aşma çabası içine girebiliriz.

10 EKİM PERŞEMBE

Gün ortasından itibaren 17 30 civarına kadar Ay boşlukta olacak. Daha sonra Oğlak burcunda yerini alıyor. Azimli ve kararlı olacağımız koşullar var. İş hayatında başarılı olmak, kariyer konularında yeni sorumluluklar almak gerekebilir. Hayal gücümüzü harekete geçiren ve sezgilerimizi kullanabileceğimiz uğraşlara yönelebiliriz. Duygusal keyiflere ise zaman kalmayacak.

11 EKİM CUMA

Günü son derece planlı ve istikrarlı geçirmeye hazırız. Duygu ve düşüncelerimizi ortaya koyabileceğimiz konularla ilgilenebiliriz. Kendimizi geliştirebilir, çok iş üretilebiliriz. Ancak keyiflere yer açacak enerjimiz yok. Aynı zamanda yoğun duyguların getirdiği bilinçaltı korkular olabilir. Duygusal açıdan bizi yoran ve ani tepkiler vermemize neden olacak gelişmelere dikkat etmeliyiz.