Gökyüzünde Bu Hafta 4-10 Kasım

  • 3 Kasım 2013

  

4 KASIM PAZARTESİ

Tutulmanın etkileri devam ederken Ay Akrep burcundaki yolculuğunu sürdürüyor. Duygusal açıdan   sükûnet içinde olmak kolay değil.  Yeniayın getirdiği başlangıçlar, atılan adımlar üzerinde duracağız. Akşam 22 24’e kadar boşlukta kalacak olmasına rağmen gücümüzü ve irademizi disiplinli bir şekilde kullanabileceğiz.

5 KASIM SALI

Duygusal açıdan karmaşa yaratan huzursuzluklar sabah saatlerinde kendini gösterse de, Ay Yay burcunda bize hevesli ve spontan olacağımız şartları hazırlamakta. Harekete geçirici koşulları ilerletebilir, gerginliklerimizi atabileceğimiz konulara yönelebiliriz. Yeni şeyler öğrenmek için güzel bir gün olabilir. Aynı zamanda Venüs Oğlak burcunda uzunca sürecek yolculuğuna başlıyor. Devam eden sorumluluklarda güçlü bir konsantrasyon söz konusu.

6 KASIM ÇARŞAMBA

Bugün Güneş/Satürn kavuşumu ile görev ve sorumlulukların bilincindeyiz. Organizasyon gerektiren konularda irademizi ve tecrübelerimizi kullanabiliriz.  Çok daha gerçekçi olacak, ayakların yere bastığı beklentilere odaklanacağız. Kişisel keyiflerin yerini çok daha önemli uğraşlar alacaktır. Akşam 23 47’e kadar Ay boşlukta kalmayı sürdürecek.

7 KASIM PERŞEMBE

Ay Oğlak burcunda yerini alırken iş hayatına yönelik planlar devreye girmekte. Duygu ve düşüncelerimizi ortaya koymak, kendimizi somut biçimde ifade edebilmek konusunda başarılı olabiliriz. Geliştirmemiz gereken yönlerimizin üzerinde durmak, destek alarak ilerlemek mümkün. Kararlılık göstereceğimiz konulardan çok olumlu sonuçlar çıkabilir.

8 KASIM CUMA

Güne Ay boşlukta başlıyoruz.  Yeni kararlar alma yerine eldeki işlere yönelmekte fayda var. Ailevi konularda bizi duygusal açıdan etkileyen gelişmeler olabilir. Bir yandan da işe ait konularda akılcı planlar peşinde olacağız. Venüs Oğlak burcunda iken, disiplinli olmak, somut beklentiler üzerinden ilerlemek gerekecek.

9 KASIM CUMARTESİ

Ay Kova burcunda gezinirken bizi bağlayan konuların dışına çıkıyoruz.  Kişisel özgürlüğümüz ve kendi isteklerimiz önemli olacak. Saat 11 29’dan itibaren hızlanabiliriz. Daha farklı temalara yönelecek, sosyal açıdan bize keyif getiren konuların içinde yer alacağız. Düşüncelerimizde daha esnek olunduğunda, grup çalışmalarından verimli sonuçlar alınabilir. Yeniliklerden kazançlı çıkabiliriz.

10 KASIM PAZAR

Gün boyunca Ay boşlukta olacak. Ancak arkadaşlarla bir arada olmak için hevesliyiz, Sosyal ilişkilerimize yer açabiliriz Bizi harekete geçiren konularla ilgilenmek için fırsatlar yaratabiliriz. Yaratıcılığımızı göstereceğimiz değişik uğraşlar da bizi mutlu edebilir.

 

Güner Yönel