Gökyüzünde Bu Hafta 21/27 Ekim

  • 13 Ekim 2013

 

 

 

21 EKİM PAZARTESİ

Akşam saatlerine kadar bizi beklemeye iten koşullar var. Başlattığımız projeler üzerinde daha dikkatli durmalı, enerjimizi düşüren konuların dışında kalmalıyız. Saat 18:15’de Ay İkizler burcuna ilerleyecek. Değişken ve stabil olmayan şartların içinde olacağız. Düşüncelerimizi ifade etmek, iletişim içinde olmaktan keyif alabiliriz. Karasız yanlarımızı dengelemekte yarar var.

22 EKİM SALI

Duygularımız yenileniyor ve bize değişiklik yapma imkanı getiriyor. Yeni fikirlere adapte olmakta zorlanmayacak, zihinsel faaliyetler açısından bizi besleyen konuların içinde yer alacağız. Gelişime açık durduğumuzda çok şey kazanabiliriz. Duygusal yakınlıklarda daha fazla heyecan arayışı içindeyiz.

23 EKİM ÇARŞAMBA

Güneş Akrep burcunda yerini alırken enerjimizi daha kontrollü kullanmaya başlıyoruz. Kişiliğimizin güçlü yanlarını ortaya koyacağımız, yaptığımız işlerde başarıya odaklanacağımız süreç içindeyiz. Takıntılı yanlarımızı kontrol etmeli, organizasyonel konularda yavaş ilerlemeye çalışmalıyız. Güçlenen sezgilerimizle olayları daha rahat kavrayabiliriz.

24 EKİM PERŞEMBE

Ay Yengeç burcunda yerini alıyor. Artık duygusal olarak bizi besleyen anılarla beraberiz., Sevdiklerimize karşı son derece korucu olabilir, duygusal açıdan bizi mutlu edecek temalarla ilgilenebiliriz. Ancak günün ilerleyen saatlerinde yaşanacak aşırı duygusal yoğunluk yorucu şartlar getirecektir. Sosyal trendleri takip edebileceğimiz, başkalarına yardımcı olacağımız konulara daha fazla yer açmak faydalı olacak.

25 EKİM CUMA

Duygularda yaşanan sıcaklık ve cömertlik bize iyimserlik kazandırıyor. Sevdiklerimize karşı aşırı korumacı davranabilir, onlar için çeşitli fedakarlıklar yapabiliriz. Düşünce ve duygularımızı iletebileceğimiz aktiviteler içinde yer alırken, kazandığımız becerileri ve tecrübeleri başkalarına aktarabileceğimiz olanaklar bulacağız.

26 EKİM CUMARTESİ

Bugün iş hayatında daha temkinli ve metodik hareket etme gereği var. Harekete geçmemizi engelleyen koşullara rağmen eldeki işlere odaklanmayı başarabiliriz.  Faydalı işler çıkaracağımız çalışmalara yönelmeliyiz. Kişisel hedeflerimize ulaşma arzumuz büyümekte. Güçlü kişileri hayatımıza almak için karşımıza çıkabilecek şansları kullanmalıyız. Saat 18 15 civarı Ay Aslan burcunda yerini alıyor. Kendimize olan güvenimiz ve duygusal ihtiyaçlarımız yön değiştirecek.

27 EKİM PAZAR

Ay Aslan burcunda iken haftanın son günü duygusal açıdan çok daha dinamik zamanlar geçireceğiz. Kendimize olan güvenimiz artıyor, hayatın zevkli yanlarını yaşamak konusunda güçlü bir arzu duyuyoruz. Bizi harekete geçiren yaratıcı uğraşlarda kararlı hareket edebilir, yenilikler deneyebiliriz. Ancak eğlenceli bulduğumuz konular bizi tembelliğe itmemeli. Günün ilerleyen saatlerinde duygusal açıdan kendimizi yalnız bulabilir, karamsarlığa kapılabiliriz.

 

Güner YÖNEL