Gökyüzünde Bu hafta

  • 18 Kasım 2013

 

 

 


 

                                                       Gökyüzünde Bu hafta    

 

18 Kasım Pazartesi

Haftanın ilk gününe Ay ikizler eşliğinde başlıyoruz. Daha çok iletişim ve konuşma içinde olabiliriz. Düşüncelerimizi harekete geçiren eylemlerin peşinden gidebilme gücümüzü ortaya koymalıyız. Yeter ki kararlı olalım. Merak etiğimiz konularla ilgilenerek güne başka keyifler katabiliriz.  Maddi dünyada üretken olmak için yeterli cesareti bulacağız.

19 Kasım Salı

Bugün bizim için öncelik teşkil eden konulara odaklanmalıyız. Üzerinde çalıştığımız konulara ise kararlı yaklaşmak gerekecek. Pratik ve planlı davranışlar içinde kalarak ilerlemek önem kazanıyor. Saat 18:00’e kadar elle tutulur işler üretmeyi başarabileceğiz. Akşam saatlerinden sonra duygusal açıdan bizi gergin kılan, ikilem yaratan konular öne çıkabilir.

20 Kasım Çarşamba

Gün ortasına kadar Ay boşlukta kalacak. Hemen arkasından Ay Yengeç burcunda yerini alıyor. Bize sıcak ve koruyucu yanlarımızı hatırlatan etkiler getirecek. Duygusal anlamda hassaslıklar olsa da, başkalarını korumak ve kollamak için güçlü bir arzu duyabiliriz. Hedeflerimize kararlı biçimde yaklaşmak, yeni destekler almak için fırsatlar bulacağız.

21 Kasım Perşembe

Ay Yengeç yolculuğu sürüyor. Sezgilerimiz ve hislerimiz yönünde ilerleyebiliriz. Duygusal açıdan güven ihtiyacımızın bizi huzursuz etmesine izin vermekten kaçınalım. Tam aksine problemlerimizle yüzleşme vakti gelmiş olabilir. Aynı zamanda harcamalarınızda daha ölçülü olmak gerekebilir.

22 Kasım Cuma

Güneş Yay yolculuğu başlıyor. Daha enerjik ve hevesli adımlar atmak için biraz sabırlı olmalı, yarını beklemeliyiz. Sabah saatlerinde Ay boşlukta olacak. Bizi heyecanlandıracak planlarımı yarına bırakmakta yarar var.  Yine de hızlı ilerleyebilir,  eldeki işleri çözümlemek için gayretli olabiliriz.

23 Kasım Cumartesi

Tam da hafta sonuna yakışan enerjilerle doluyoruz. Ay Aslan, Güneş Yay uyumu bize keyifli bir hafta sonu hediye ediyor. Uranüs’te eklenince harika bir gün olacak. Özellikle bu gün sadece kendimizi mutlu etmek, şımartmak için çaba gösterelim. Keyif alacağımız konulara yer açalım. Sinema, tiyatro ve kültürel geziler son derece doyurucu olacaktır. Sanata dair konulara ilgi duyanlar da akıcı zamanları ertelemesin. Yaşam sevincimiz, cesaretimiz son zamanlarda olmadığı kadar büyük. Eğlence hayatına karışmak, parti vermek için hoş zamanlar yaratabiliriz. Son ayda yaşanan stresleri atmak için böylesi bir gün zor yakalarız. İçimizden geldiği gibi özgür, spontan ve yaratıcı.

24 Kasım Pazar

Haftanın son günü olumlu enerjiler devam ediyor. Ancak, dün bütün enerjimizi tüketmiş gibiyiz. Ay 10 58’de boşlukta olacak. O yüzden sorumlulukları ertelemeye çok açığız. Günü tembellik ederek ziyan etmek yerine, boş zamanlarımızı heyecan veren, biraz dinlence katan aktivitelere ayırabiliriz. Yarın yapmamız gereken pek çok iş bizi bekliyor olacak.

 

Güner Yönel

Moda