Gökyüzünde Bu Hafta 14/20 Ekim

  • 13 Ekim 2013

 

 

 

14 EKİM PAZARTESİ

Günün ilerleyen saatlerine kadar grup çalışmaları açısından aktif zamanlar devam edecek. Egomuz ve duygularımız arasındaki uyumla güven kazanabiliriz. Duygusal açıdan ani reaksiyonlar verebileceğimiz konuları ise sakin karşılamakta yarar var. İlişkilerde farkındalığımızı öne çıkarabilmek önem kazanıyor.

15 EKİM SALI

Ay Balık burcunda yerini alırken pek çok açıdan dış etkilere açık olabilir, aşırı hassasiyet göstereceğimiz konularla karşılaşabiliriz. Ancak hayal gücümüzü harekete geçiren yaratıcı uğraşlardan keyif alabileceğimiz konular yok değil. Yerinde ve doğru kararlarla işe ait konularda da olayları iyi yönetme şansımız var. Enerjimizi dikkatli kullanmalı, üstesinden gelemeyeceğimiz konuları akışına bırakmalıyız.

16 EKİM ÇARŞAMBA

Duygularımız ve düşüncelerimiz uyum içerisinde. Sezgilerimizle yol alabileceğimiz akıcı şartları değerlendirme şansını kullanırken, ayaklarımız yere sağlam basıyor. Zihinsel derinlik gerektiren konularda somut işler çıkarabiliriz. Önemli konularda ise harekete geçmekte zorlanacağız. Başkalarının duygularına karşı hassaslık göstereceğimiz, anlayış geliştireceğimiz konularla ilgilenebiliriz.

17 EKİM PERŞEMBE

Ateş ve su elementinin ağırlıkta olduğu gökyüzü bize farklı enerjiler sunmakta. Ay Koç burcunda ilerlerken hayatımıza hareket ve dinamizm giriyor. Devamlı bir heyecan arayışı içinde olabilir, ani adımlar atmaya başlayabiliriz. Ancak planlarımızı daha objektif biçimde hayata geçirmeye bakmalı, faydalı işler çıkaracağımız projelere odaklanmalıyız. Akşam saatlerinden sonra ilişkilerde yaşanacak ani heyecanlar yanında uyum arayışı içinde olacağız.

18 EKİM CUMA

Duygular inişli çıkışlı ve uçlarda yaşanabilir. Yenilik ve heyecan arayışımızı dizginlemeli kontrollü adımlar atmalıyız. Makul olmamız ve denge kurmamız gereken bu gün başkalarına ne şekilde katkı sağlayacağımız önem kazanacak.

19 EKİM CUMARTESİ

5 Ekimde yaşanan Yeniay’ın ardından bugün saat 01:38’de Terazi/Koç aksında yaşanan Dolunayın etkisi altındayız. Yapılan başlangıçların, verilen kararların sonuçları üzerinde durma vakti. İlişkileri, ortaklıkları ve anlaşmaları içine alan konular bizi objektif olmaya zorlayacak. Ancak duygusal açıdan hassas ve gergin olacağımız söylenebilir. Ben teması yerine biz diyebilmek, eksiklerimizi görmek açısından önemli bir gün geçireceğiz. Saat 10 00 civarı Ay Boğa burcunda yerini alarak bize daha sakin zamanlar getirecek.

 

20 EKİM PAZAR

Haftanın son günü Ay Boğa burcunda bizi huzur arayışımız artacak. Daha pratik ve tutarlı ilerleyeceğimiz koşullara yakınız. Kararlı olmak, temel ihtiyaçlarımızın farkında hareket etmek zor olmayacak. Ancak duygusal açıdan bizi kısıtlayan konular karşısında karamsarlığa düşebiliriz. İlişkilerimizde esnek olmak zorlaşabilir. Akşam saatlerinden sonra keyfimizi yerine getirecek destekler bulacağız.

 

Güner YÖNEL