Temmuz Ayı Burçlar

  • 1 Temmuz 2017
Temmuz Ayı Burçlar

Merhabalar,

Huzurlu bir Temmuz ayı dileklerimle keyifli okumalar…

Yükselen KOÇ

Yengeç burcunda yaşanan Yeni Ay ışığı büyümekte. Son derece duygusal, paylaşımcı bir dönemle beraber aile ilişkileri öne çıkıyor. Aynı zamanda evde sorumlu olduğunuz çeşitli konular gündemde. Yerleşim, yuvada düşünülen değişiklikler, taşınma, ev alım/satım temalarına dair kalıcı, köklü değişikliklerin sürdüğü hafta. 5 Temmuz sonrası Venüs İkizler burcu geçişi ile iletişim, yolculuk, kardeş, lokasyon planları, iş ve ilişkileri ilgilendiren konuşma/anlaşma içeren gelişmeler gündeminizde. İşin ticari boyutu, kazançları ilgilendiren yanı, çeşitli satış, pazarlama gerektiren işler gündemde. Sık yolculuk ya da iletişim içinde geçecek bir süreç ay sonuna dek. 6 Temmuz sonrası zihinsel açıdan çok daha rahat bir dönem. Aşk evinizde iletişim artıyor. Çeşitli paylaşımlar, çocuklar, yolculukları içine alan planları hayata geçirme vakti. Yeni hobilerle ilgilenmek size keyif taşıyacak şimdilik. Ancak 9 Temmuz sürecine kadar yuvada başlayan sorumluluklar, iş ve hedefleri içine alan uğraşlar en üst seviyeye ulaşmışken Oğlak burcunda yaşanan Dolunay bazı sorumlulukların üzerinizde baskı kurabileceğini anlatıyor. Özellikle aile iş ekseninde çeşitli bocalamalar, değişim yaratma arzunuz, iş, özel ilişkiler anlamında kutuplaşmaları gündeme taşıyabilir. Bu süreçte beklenen gelişmeler yeni iş kararları, atama, üstlerle bağlantılı yanı ya da devlet ilintili konular açısından sizi yeni kararlara sürükleyecek gibi. Evde başladığınız yapılanmaların son aşamasına gelinebilir görünmekte. 20 Temmuz sonrası şahane etkiler başlıyor. Mars Aslan aşk hayatında ego, ben bilirim tavırlardan, aşırı gururdan uzak kaldığınızda hayatın keyifleri de olmak üzere canlı bir dönem. Sevdiklerinizle tatil, keyif, dinlence, hayatın olumlu yanları doyasıya yaşanabilir. 22 Temmuz Güneş Aslan geçişi ile harika zamanlar yükselişte. Gezi, sosyal hayat, sevgi ilişkileri, hobi anlamında çeşitli çalışmalar, zevk aldığınız aktiviteler öne planda. Sevdikleriniz, çocuklarınız, kişisel keyifler veya eve yönelik harcamalar belli ki yolda.  Ertesi gün Aslan burcunda yaşanacak Yeni ay ile başlıca mücadele alanınız yeni bir aşk olabilir, tutku artabilir. Bebek sahibi olmak isteyenler adına elverişli zamanlar. Sizi mutlu edecek her türlü eylem, spor, çocuklarla tatil, hobiler anlamında hoş bir dönem olarak görünüyor. Spekülatif konularda delice bir risk almaktan ziyade mümkünse kendinizin ya da ailenin kaynaklarından gelebilecek finansal destekleri değerlendirme potansiyeli kullanılabilir. Bir başka olasılık çocuğunuzun hayatında yaşanacak güzel bir olay, başarı sizi mutlu edecek güzel bir gelişme olarak düşünülebilir.

Yükselen BOĞA

Yengeç burcunda yaşanan Yeni Ay ışığı büyümekte. Son derece duygusal, bağlayıcı aile ilişkileri öne çıkıyor. Aynı zamanda evde sorumlu olduğunuz çeşitli konular gündemde. Yerleşim, yuvada düşünülen değişiklikler, aile, taşınma, ev alım/satım temaları hayatınıza kalıcı, köklü değişiklikler zamanı olduğunu anlatıyor. Yolculuk planları, kardeş, kuzen ve akrabalarla ilgili konular da sizi ilgilendirecek gibi. 5 Temmuz sonrası Venüs İkizler burcu geçişi ile para durumunuzu ilgilendiren konuşma/anlaşma içeren gelişmeler gündeminizde. Çalışıyorsanız işinizin ticari boyutu, kazançlara yönelik yanı, çeşitli satış, pazarlama gerektiren işler gündemde. Oldukça fazla harcama yanında bütçenizi denk tutma çabası içindesiniz bir yandan da. Özellikle çalışma hayatı aktif olanlar adına iş/yetenekler, beceriler üzerinden sağlanacak kazançlar, işbirlikleri söz konusu. Çeşitli harcamalar, giderler keyif verici ayrıca. 6 Temmuz süreci zihinsel açıdan çok daha rahat, dışadönük bir dönem olsa da evde sizi bağlayan pek çok tema var. Düzen, yenilik, alım/satım/emlak/ eşya yenilenmeleri adına hareketli zamanlar. Ailenizle daha yakından ilgilenmek, sorumluluk almak, özel hayata dair yükleri organize etmek gerekecek. Bu anlamda biraz yorucu ya da gergin temaslar yaşanabilir. 9 Temmuz sürecine kadar yuvada başlayan sorumluluklar, yolculuk ve yakınlarla ilgili konular hızlanmışken Oğlak burcunda yaşanan Dolunay bazı sorumlulukların üzerinizde baskı kurabileceğini anlatıyor. Yakın çevre, aile ve iş/yurt dışı ekseninde çeşitli bocalamalar, akrabalarla bir araya gelmek, belki zorunlu bir yolculuk kararı, iş ilişkileri anlamında gündeme taşınabilir. Bu süreci soğukkanlı yönetirken, işin akademik, eğitsel ya da uzaklarla olan bağlantısı ciddiyet kazanabilir. 20 Temmuz sonrası Mars Aslan geçişi başlıyor. Bir yandan aile, anne/baba diğer yandan kendi ev hayatınız, düzeniniz hızlanıyor. Artan sorumlulukları doğru yönetmek gerekecek. Pek çok anlamda uğraşlar artıyor. Evde eşya ya da düzen değişiklikleri, tadilat, yeni bir onarım anlamında yeni bir dönem içinde olunabilir. Aile içi ilişkiler, baba ve özel hayata dair huzursuzlukları esnek karşılamak, işe dair hedeflerde sabırlı olmak gerekecek.  22 Temmuz Güneş Aslan geçişi, hemen ardından 23 Temmuz süreci yaşanacak Yeni ay ile hızlı, aktif ve kararlı olunacak zamanlar. Daha ziyade ev alım/satım, tadilat, yer değişikliği, konfor yaratmak adına çeşitli yeniliklere yer verme sürecine gidiliyor.

Yükselen İKİZLER

Yengeç burcunda yaşanan Yeni Ay ışığı büyümekte. Hassasiyetlere açık bir süreç olsa da iş hayatında atakları, hızlandırmak, çeşitli projeler üretmek, kazanımları değerlendirmek adına çok şey yapılabilir. Ev alım/satım temaları hayatınızda kalıcı yatırımlar sürecinden geçiyor olabilirsiniz. Özellikle hedef odaklı projeler, ödemeler oldukça yüklü bir gündem taşımakta. Harcamalar kontrol dışı gelişirken, edilmekten yüklü ödemelerin gerginliği olabilir. 5 Temmuz sonrası Venüs İkizler burcu geçişi ile rahatlıyorsunuz bir nebze de olsa. Pek çok konuda adaptasyon artıyor. Kıvrak zekanızla iş bitirici adımlar atıyorsunuz. Kişisel konular, başkalarını ikna etmeniz gereken çeşitli planlar gündeminizde olurken, eğitim ve yolculuklar önceliğiniz olabilir. İletişim, yolculuk, kardeş, lokasyon planları, iş ve özel/aşk/yaratıcılık adına  dikkat çekeceğiniz zihinsel uğraşlar içinde olunabilir. Anlaşma içeren gelişmeler gündeminizde. İşinizin ticari boyutu, kazançları ilgilendiren yanı, çeşitli satış, pazarlama yanında başkalarını ikna etmeniz gereken pek çok tema ön planda. 6 Temmuz ise sıklaşan seyahatler, yakın çevre ilişkileri, medya, yaratıcı yeteneklerin zihinsel boyutu, ortak çalışmaların iletişim/reklam bağlantısı, çeşitli yazışmalar öne çıkmakta. Bu arada 9 Temmuz sürecine iş, para, kazançlara dair ve hedefleri içine alan uğraşlar en üst seviyeye ulaşmışken Oğlak burcunda yaşanan Dolunay bazı sorumlulukların üzerinizde baskı kurabilir. Özellikle iş/ortak para ekseninde kutuplaşmaları gündeme taşınması veya geçmişle ilgili bir para konusunda artık son noktayı koyma kararı olabilir.  Bu süreci akılcı yönetmek, parasal hedeflerin kurumsal boyutu,  devlet ilintili prim, ödeme, alacak borç ve çeşitli anlamda ayak bağı olan konular açısından yeni kararlara sürükleyecek, duygusal/psikolojik anlamda belki sıkıntı yaratacak etkiler altında hissedebilirsiniz kendinizi.  20 Temmuz ise Mars Aslan burcunda. Sizi harekete geçiren işle ilgili projeler, sunumlar, workshop çalışmaları, anlaşmalar ay süresince yüklü bir gündem taşımakta. 22 Temmuz Güneş Aslan geçişi ile yeni adımlar, kendinizi cesurca ifade edeceğiniz çalışmalar başlıyor. Özellikle  23 Temmuz Yeni ay etkisi ile eğitim, yayın dünyası, kitap çalışmaları adına girişimlerinizi hızlandırdığınız döneme ilerliyor olacaksınız. Önemli iş anlaşmaları yanında belki yaz eğitimi/kurslarına dair çalışmalara dair ataklar yapılabilir..

Yükselen YENGEÇ

Burcunuzda yaşanan Yeni Ay ışığı büyümekte. Son derece duygusal, paylaşımcı, yeni hedefler oluşturan, harekete geçen sizler ailevi konularda sorumluluk almaktasınız. Aynı zamanda evde sorumlu olduğunuz çeşitli konular gündemde. İlişkilerde ise çeşitli alınganlıkları bertaraf etmeniz gerekebilir. 5 Temmuz sonrası Venüs İkizler burcu geçişi ile dış dünyadan biraz uzaklaşma arzunuz var ay süresince. Belki yuva, aile, artan sorumluluklar sizi bağlarken kendinize ait bir alan yaratmak, yalnızlığı seçmek zorunluluk olabilir.  Genel anlamda iç dünyanızda huzur aradığınız bir ay olurken, çeşitli dedikodular, geçmişle ilgili bir ilişki ya da var olan ilişkinin yarattığı kafa karışıklığı sorun kaynağı haline gelebilir. Bir başka anlamda ilişkilerden kaçındığınız zamanlar yaşanabilir. Belirsizlik içeren her konuyu dikkatle izlemeli, para konularında da tutarlılık içinde olmalısınız. Geri planda işle ilgili yükler, hizmet ve sağlık ya da yardım amaçlı konular varsa çok iş çıkarılabilir. 6 Temmuz süreci zihinsel açıdan rahat, dışa dönük bir dönem. Maddi konular, harcamalar, bütçe ve ödemeler konusu gündemde. Kazançlarınızı artıracak girişimler için olumlu değerlendirilebilir. Çeşitli ticari bağlantılar, yaratıcı zekanızı ortaya koyabileceğiniz ataklara girişebilirsiniz. Yeni iş anlaşmalarının önü açılabilir. 9 Temmuz sürecine dek ortaklıklar, iş ve hedefleri içine alan bağlar, özel ilişkiler, ivme kazanmışken Oğlak burcunda yaşanan Dolunay bazı sorumlulukların üzerinizde baskı kurabileceğini anlatıyor. Özellikle aile, kendi kişisel seçimleriniz, ilişkiler/iş ekseninde çeşitli bocalamalar, değişim, dönüşüm yaratma arzunuz kutuplaşmaları gündeme taşıyabilir. Bu süreci akılcı yönetmek, hedeflerin kurumsal boyutu, yeni iş/ortaklık kararları, devlet ilintili konular (yasal) sizi yeni kararlara sürükleyecek. Öncelikle evlilik/ayrılık kararlarının alınması yanında, alternatif bir yerleşim planı, profesyonel anlamda iş önerileri, var olan ortaklıkların yönünü tayin etmek adına hızlı bir süreç. Çok fazla tek başına karar alabileceğiniz şartlar olmayabilir. Bazı bitişlerin ardından kararlar alınabilir. İş ortamı, ilişkileri, sağlık, düzen, günlük hayatın getirdiği konuları toparlamak, aşırı yük almak, geçmişten bu yana ihmal edilen projeleri düşünmek için zamanı doğru kullanmak gerekecek. 20 Temmuz sonrası güzel geçişler var. Mars Aslan geçişi ile parasal işler, kazançlar, bütçe, alım/satım planları, harcamalar dengesi önemli olacaktır. Yeni işbirlikleri, sözleşmeler, başarılı ataklar yapılacak kazanç potansiyeli yaratılabilir. Çok fazla gider öne çıkabilir. Harcamaları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz ancak keyif alacaksınız bu harcamalardan. 22 Temmuz Güneş Aslan geçişi ile tamamen para konularında güçlü, kararlı, istikrarlı sürece giriliyor. Özellikle 23 Temmuz itibari ile Yeni ay etkileri iş ilişkileri, yatırımlar, kazanç potansiyeli, projeleri adına girişimci bir ruhla hareket etme imkanı bulacaksınız. Yatırım planları, lüks alışverişler ya da alım satım konuları öne çıkabilecek.

Yükselen ASLAN

12.evinizde yaşanan Yeni Ay ışığı büyümekte. Son derece duygusal, içe dönük, endişeli ruh haliniz sürse de kendinizi oyalayacak pek çok konuya girişi yapılıyor. Aileniz, anneniz, yuvanızla ilgili konularda sorumluluk alıyor, geri planda pek çok işi bir arada yükleniyorsunuz. İstediğiniz ölçüde harekete geçememenin getirdiği kısıtlamaları sabırlı karşılamak gerekecek. Aslında içinize sinmeyen ortam/konulardan halen uzak durmakta fayda var. Gizli kalmış konularla yüzleşmeler yaşarken, enerjinizi toplamak, önemli öncelikleri, hazırlıkları belirlemek için çaba göstermek lazım belki de. Kendinize ait bir alan yaratmak, yalnızlığı seçmek zorunluluk olabilir.  Genel anlamda iç dünyanızda huzur ararken, belirsizlik içeren her konuyu dikkatle izlemelisiniz. 5 Temmuz sonrası Venüs İkizler burcu geçişi ile dış dünyada keyif, iletişim, paylaşım odaklısınız bir yandan da. İşten beklenen parasal kazançlara yönelik aktif bir çalışma dönemi olabilir. Arkadaşlarla bir araya gelmek, bir grupta zihinsel becerilerinizle aktif olmak, sosyal hayata katılım söz konusu. 6 Temmuz süreci zihinsel açıdan daha rahat, dışadönük bir dönem. Maddi konular, harcamalar, bütçe ve ödemeler konusu gündemde. Kazançlarınızı artıracak girişimler için olumlu değerlendirilebilir. Çeşitli ticari bağlantılar, yaratıcı zekanızı ortaya koyabileceğiniz ataklar ve ilişkiler gündemde. 9 Temmuz sürecine dek geri planda yaşadıklarınız, kişisel uğraşlarınız, belki işle ilgili artan yorucu tempo ivme kazanmışken Oğlak burcunda yaşanacak Dolunay üzerinizde baskı kurabilir. Özellikle rutin gündem, işe dair plan/projeler, iş ortamında düzen konuları, çalışanlarla ilgili kararlar üzerinden değişim yapma arzunuz baskı da kurmakta. Bu süreçte dikkatli yönetmek, işe dair potansiyelinizi ortaya koymak, üretken olmak, sorumluluk almak ya da sağlıkla ilgili zayıflıklara çare aramak yönünde kararlar dikkat çekebilir. Profesyonel anlamda iş fırsatları, yaratıcı becerileri, kendi hedefleriniz, çocuklarla ilgili sorumluluklar, üzerinde çalışılan çeşitli konular ve aşk ilişkilerinde yeniden bir değerlendirmek yapmak gerekebilir. İşle ilgili yolculuk ya da keyfi bir tatil planı yapılabilir. Harcamalarda daha küçük ölçekli hareket etme dönemi. 20 Temmuz sonrası güzel etkiler var. Mars Aslan geçişi ile derin bir oh çekiyor yola koyuluyorsunuz. Hazırlıklarınızı hayata geçirecek, kendinize güvenmenin avantajlarını kullanacaksınız. Çok daha girişken, kendinize yeni hedefler koyan, dış dünyada yer bulacak etkiler söz konusu. Hayattan keyif almasını bileceğiniz Mars geçişi ile ilişkiler cephesinde olası sorunlar unutulmamalı, Ego çatışmaları, öfke, aşırı gurur yapabileceğiniz durumlara karşı sakin olmaya gayret edin lütfen. Akabinde 22 Temmuz Güneş Aslan geçişi ile tamamen hayatınızın kontrolü elinizde bir ay süresince.  (Nice mutlu, sağlıklı, keyifli yaşlar dilerim sevgili Aslanlar.♥♥) Önemli bir dönemece giriyorsunuz! Güçlü, kararlı, istikrarlı ilerlemek, parlamak istediğiniz konularda yanınızda. Dikkat çekmek, hayattan keyif almak, sosyal bağlarda, sağlıkta, fiziksel/estetik anlamda imaj değişiklikleri, bakım şeklinde çeşitli tercihler peşinde olunabilir. 23 Temmuz burcunuzda gerçekleşecek Yeni ay ile tamamen sağlık, iş ve kişisel hedeflere yönelik adımlar, hayat planlarınızla ilgili girişimler, ilişkileri içine alan gelişmeler anlamında önemli sürecin devam edeceğini anlatıyor.

Yükselen BAŞAK

11. evinizde yaşanan Yeni Ay ışığı büyümekte. Son derece duygusal, fedakar ruh hali içinde olsanız da sorumlu olduğunuz iş konuları sürmekte. Sosyal hayatınız, çevreniz, grup çalışmalarınız, işe dair projeleriniz sürüyor olmalı. 5 Temmuz sonrası Venüs İkizler burcu geçişi ile dış dünyada keyif, iletişim, paylaşım odaklı olunacak bir yandan da. İşten beklenen parasal kazançlara yönelik aktif bir çalışma dönemi olabilir. İş ilişkilerinizi, çevrenizi geliştireceğiniz, yeni gelir artışı talep edilecek, iş görüşmeleri yapılacak fırsatlar gündeme gelebilir. Yeteneklerinizi göstermek, destek almak, işbirliği geliştirmek, belki işin ticari boyutunu ele almak mümkün. 6 Temmuz süreci zihinsel açıdan rahat, dışa dönük olmayan zaman dilimi başlıyor bir ölçüde olsa. Zihinsel açıdan sizi yoran konular, işle ilgili organize planlar, yalnız iş üretmeniz, sorumluluk almanız gereken pek çok konu olabilir. Fikir çatışmaları, iş hayatında yanlış anlaşılmalar, bilgi akışında terslikleri dikkatli izlemelisiniz. Sağlıkla ilgili sizi yorgun kılacak şartlara dikkat etmek, dinlenceler yaratmak, destek almak yerinde olabilir. 9 Temmuz sürecine dek işle ilgili artan yorucu tempo ivme kazanmışken Oğlak burcunda yaşanacak Dolunay üzerinizde baskı kurabilir. Özellikle kendi kişisel seçimleriniz, iş anlamında alınan yükler, çocuklar, aşk ilişkileri ve iş/grup ekseni arasında çeşitli bocalamalar, kutuplaşmalar gündeme taşınabilir. Bu süreci akılcı yönetirken, çocuklarınızla ilgili sorumluluk taşıyan gündemi toparlamak, aşk ve hayatın keyiflerini dengelemek olası. 20 Temmuz hayat sizi dinlenmeye davet ediyor. Mars Aslan geçişi ile. Hazırlıklarınızı hayata geçirecek, kendinize güvenle ilgili şüpheler, artan iş sorumlulukları yüklü bir günden var. Hayattan keyif almanızı engelleyen durumlar, belki egonuzu yaralayan kişiler/ortamlar veya arka planda yaşanacak çatışmalara karşı sakin olmaya gayret edin lütfen. Akabinde Güneş Aslan geçişi ile tamamen hayatınızın kontrolünü serbest bırakmanız gerekiyor bir ay süresince. Önemli bir dönemece giriyorsunuz! Güçlü, kararlı, istikrarlı olmak istediğiniz bu dönemde içe dönmek en iyisi. 23 Temmuz Yeni ay etkisi ile hazırlıkların hangi aşamaya taşınacağı netleşmekte. İşle ilgili takım çalışmaları yeni bir noktaya getirirken, sağlıkla ilgili olası sorunlara rahatlıkla çözüm getirecek destekler alınabilir.

Yükselen TERAZİ  

Yengeç burcunda yaşanan Yeni Ay ışığı büyümekte. Son derece duygusal, dış etkilere açık ancak kararlı olduğunuz bir dönem hedeflerde. Amaçlarda, kariyerde, atamalarda, görev değişiklikleri adına harekete geçme imkanı sürüyor. Bir yandan da iş hayatında güven ihtiyacınız artıyor. Aile ilişkileri, anne, evde sorumlu olduğunuz çeşitli konuların ağırlığı var. Yerleşim, yuvada olup bitenler önceliğini korurken, belki anneye dair konular ilişkiler, üstlerle olan diyaloglar biraz özen istemekte. Baskı hissettiğiniz durumlarda sakinliğinizi kontrol etmeniz gereken günler. 5 Temmuz sonrası Venüs İkizler burcu geçişi ile iletişim, yolculuk, iş ve yurt ilişkileri ilgilendiren konuşma/anlaşma içeren gelişmeler hızlanıyor. İşinizin ticari boyutu, çeşitli yurt dışı temaslar, uzaklarla bağlantılı konular, yasal süreçler, akademik konuların getirdiği iletişim, pasaport işlemleri veya bir tatil gündemde olabilir. Sık yolculuk ve iletişim içinde geçecek bir süreç ay sonuna dek. 6 Temmuz ise zihinsel açıdan çok daha rahat, dışa dönük şartlar var. Yeni bir çevre, daha fazla sosyal olunacak etkinlikler oldukça keyifli konular taşımakta. İşten gelen kazançlar, ortak çalışmalar da öncelik haline gelebilir. Çok kolay arkadaşlık kuracağınız çevreler, tanışmalar söz konusu. Parlak fikirlerinizi toplu çalışmalar, sosyal çevreniz ya da ortak bir eylem adına ortaya koyabilirsiniz. Ben bilirim tutumları sorunları büyütmemeli. Bu arada 9 Temmuz sürecine kadar yuvada başlayan sorumluluklar, iş ve hedefleri içine alan uğraşlar en üst seviyeye ulaşmışken Oğlak burcunda yaşanacak Dolunay bazı sorumlulukların üzerinizde baskı kurabileceğini anlatıyor. Özellikle aile iş ekseninde çeşitli bocalamalar, değişim yaratma arzunuz, iş, özel ilişkiler anlamında gerginlikleri gündeme taşıyabilir. Bu süreci akılcı yönetmek, hedeflerde gerçekçi olmak durumundasınız. Yeni iş kararları, atama, üstlerle bağlantılı yanı ya da iş görüşmeleri, beklentileri adına sizi yeni kararlara sürükleyecek koşullar ihmale gelmeyecek gibi. Evde başladığınız yapılanmaların son aşaması. Daha ziyade taşınma, yerleşik düzende değişiklikler, ev alım/satım konuları, aile büyüklerine dair konular gündeminizde. 20 Temmuz sonrası şahane etkiler başlıyor. Mars Aslan geçişi ile güzel dostluklar, çevreler, hayatın keyifleri, olumlu yanları doyasıya yaşanabilir. Ancak aşırı gurur öne çıktığında çeşitli çatışmalara sürüklenmeyin,. Daha fazla uyum ve işbirliği size yeni kapılar açabilir. Ortak bir iş projesi yanında iş hayatını içine alan yeni hedefler, organize edilmesi gereken işler önemli olacaktır. Çok fazla sosyal olunacak günler aslında. 22 Temmuz Güneş Aslan geçişi ile bu süreç ivme kazanıyor. Gezi, sosyal hayat, sevgi ilişkileri, zevk aldığınız aktiviteler hızlanıyor. Sevdikleriniz, arkadaşlarınız için çok şey yapabilir, siz de destek görebilirsiniz. 23 Temmuz Yeni ay etkisi ile öncelikle gelecek gönünde umutlar, planlar size şevk verecek. Yeni bir ortak eylem hazırlığı, sosyal bağlarda canlılık, arkadaşların hayatında yenilenmeler, kariyeri içine alan hedefler ve işten beklenen parasal kazanımlar önümüzdeki ay hakkında ipuçları da taşımakta.

Yükselen AKREP

Yengeç burcunda yaşanan Yeni Ay ışığı büyümekte. Bir yandan da iş hayatında güven ihtiyacınız, işin ticari boyutu, motivasyon, yeni arayışlar gündemde. Yolculuklar, eşin ailesine dair konular, kardeşleri içine alan mevzular, yolculuklar önceliğini koruyor. 5 Temmuz sonrası Venüs İkizler burcu geçişi ile para konularına ayrı bir önem vermek gerekecek. Ortak bütçe/harcamalar, yeni destek arayışları, ödemeler, çeşitli borçların tanzimi adına olumlu bir süreç yaşanabilir. Ancak verilen sözlere karşı temkinli olmalısınız. Eşin, ortağın para durumunda dalgalı, çift durumların yaşanma olasılığı belki huzursuzluk yaratabilir. 6 Temmuz süreci ise zihinsel açıdan çok daha rahat, dışa dönük zamanlar ay süresince. Merkür Aslan! İş hayatınız, yeni bağlantılar, görüşmeler gündemde. Fikirlerinizi iş hayatında ortaya koyabileceğiniz, taleplerinizi dile getireceğiniz, organize yeteneklerin avantaja dönüşeceği eylemler artıyor. İşin halkla ilişkiler boyutu önem kazanırken, ortak projeler, parasal boyutu işin içinde olabilir. Çeşitli anlamda ben bilirim tonunda söylemler üstlerle, çalışılan kurumla, kişilerle bağları zorlayabilir. Ay sürecinde çift işler öne çıkabilir. Hayat planlarınızı destekleyen, mücadele getiren yeni ay dönemi başlayan şartlar, 9 Temmuz sürecine dek ivme kazanırken, sorumluluklar, iş ve hedefleri içine alan uğraşlar en üst seviyeye ulaşıyor. Oğlak burcunda yaşanacak Dolunay bazı sorumlulukların getireceği baskıyı anlatıyor. Özellikle aile/iş/yurt dışı ekseninde çeşitli bocalamalar, değişim arzunuz, iş, anlaşmalar, kurumsal boyutu, belki kardeşin içinde olduğu temalarda kutuplaşmaları aşma süreci. Çeşitli arayışları akılcı yönetmek, hedefleri gerçek bir zeminde düşünmek mümkün. Yeni iş kararları ya da devlet ilintili yanı açısından sizi yeni kararlara sürükleyebilir. İşin ticari yanı ya da bu yönde yeni anlaşmalar ağırlık kazanabilir. Haziran sonu başladığınız adımların yeni yapılanmaları gündeme taşıması ile son bir aşama kaydetme zamanı. Bir yandan da 20 Temmuz sonrası hız kazanıyorsunuz. Mars Aslan geçişi ile kariyerde canlı bir dönem. Bir bakıma kariyerde tırmanış zamanı diyebiliriz. Uzun süredir çabalarınızı paylaştığınız deneyimleri kariyere adapte etme çabası. Mücadele arzunuz, kararlılığınız, ne istediğinizi biliyor olmanız destekçiniz. İş beklentileri, üstlerle olan ilişkiler, iş kurmak adına yapılacak girişimler, organizasyonel konular, işin belki tanıtım boyutu, rekabet, talepler ön planda. Verimlilik söz konusu, özellikle tecrübelerin, yeteneklerin, profesyonel boyutta hayata geçme olasılığı mücadele azmi veriyor. Ardından Güneş Aslan geçişi ile harika zamanlar ivme kazanıyor. Burada yeter ki ego/gurur sizi ele geçirmesin. Ya da üstünüzde bu tür baskıları veya buyurgan tutumları esnek karşılamayı başarın. Zira 23 Temmuz tepe noktasında yeni ay sizi bekliyor. Amaçların, iş hayatında yeni bir statünün, atamaların onaylanması, farklı bir iş bağlantısının önünü açacak adımlar söz konusu. İş hayatında sorunlu bağlar varsa bu dönem krizler getirebilir, işte sorunlar devreye girebilir. Özellikle ego savaşları, yöneticilerle ilgili sorunlara dikkat edilmeli. Genel anlamda başarıya, takdir görmeye, alkış toplamaya müsait şartlar içinde olunacak.

Yükselen YAY

Yengeç burcunda yaşanan Yeni Ay ışığı büyümekte. Finansal konular, ödemeler dengesi, iş bağlantıları, kontrol edilemeyen harcamaların sürdüğü sürece odaklısınız halen. Giderler, zorunlu ödemeler adına stres olsa da kararlı, çözüm odaklı hareket edilebilir. 5 Temmuz Venüs İkizler burcu geçişi ile yakın arkadaşlıklar, ilişkiler, dış dünyadan gelecek çeşitli fırsatlar, özel hayat, işbirlikleri adına keyifli, aktif zamanlar başlamakta. Sosyal bağlar, toplumla ilişkiler, halka direk temas edilecek konular, işbirliği gerektiren temalar, anlaşmalar, işin zihinsel ya da ticari boyutu önem kazanmakta. Yeni özel bağlar, evlilik kararları adına hareketli şartlar söz konusu. İlişkilerin akıcı, esnek ve rahat ilerleyeceği söylenebilir. 6 Temmuz süreci ise zihinsel açıdan çok daha rahat, dışa dönük sürece giriş yapılıyor.  Belli ki iş ve hedeflerde yeni bağlantılar başka bir dönemin habercisi.  İş hayatınız yanında, fikirlerinizi paylaşmak, yeni bir zihinsel aktivite, eğitim, yolculuk, organize edilmesi gereken sunumlar, hayat planlarınızı destekleyecek şartlara eşlik edebileceksiniz. Haziran sonu yaşanan Yeni ay etkileri devam ederken, 9 Temmuz sürecine dek sorumluluklar, iş, parasal hedefleri içine alan konular en üst seviyeye ulaşmakta. Oğlak burcunda yaşanacak Dolunay ise bazı sorumlulukların getireceği baskıyı anlatıyor. Özellikle iş/para/bütçe ve ortaklı paralar, ödemeler, vergi boyutuna dair bocalamaları aşma zamanı. Değişim, yaratma arzunuz, iş, anlaşmalar, uzun soluklu çözümler üretmek üzere kararlılık gerekiyor. Taşıdığınız yüklerden bu anlamda kurtulma çabası içinde olabilirsiniz. Bu süreç yeni iş kararları, proje bazlı işler, kendi kaynaklarınızın reel boyutu,  devlet ilintili yanı adına sizi yeni kararlara sürükleyebilir. Bu arada kendinize olan güveninizi korumak, kişisel adımlar, hedefler, sağlık, ilişkiler cephesinde sizden tutarlılık talep eden şartlar var. Oldukça ayakları yere basan ataklara hazırlık yapma zamanı. 20 Temmuz sonrası etkiler daha olumlu. Mars Aslan geçişi ile dış dünyaya ayak basıyor yükleri geride bırakıyorsunuz. Kariyerde canlı, yükseliş içeren bir döneme giriş zamanı. Kendinizi geliştireceğiniz işler, medya, organize boyutu, eğitim, sunum ve uluslararası anlamda arayışlar olabilir. 22 Temmuz Güneş Aslan geçişi ile çalışmalar ivme kazanıyor. Özellikle 23 Temmuz Yeni ay etkisi ile bu yöndeki atakların hayata geçebileceği süreç olarak düşünülebilir. Yeni kişiler, fikirler, farklı bakış açıları avantajlı bir dönem taşırken, yolculuklarınızda artış olabilir. İşe dair hedeflerin öncesince oldukça hırslı, kararlı, yeni oluşumlara yol açacak dönemin hemen öncesindesiniz.

Yükselen OĞLAK

Yengeç burcunda yaşanan Yeni Ay ışığı büyümekte. Bir yandan da iş hayatında güven ihtiyacınız, işin ticari boyutu, motivasyon, yeni arayışlar gündemde. Kendi aileniz, eşin ailesine dair konular, kardeşleri içine alan mevzular önceliğini koruyor. 5 Temmuz sonrası Venüs İkizler burcu geçişi ile günlük hayat hızlanıyor. Zihinsel açıdan yoğun, iş ilişkileri, temasları, çalışılan ortamda değişiklikler gündemde olabilir. Daha ziyade proje geliştirmek adına yeni planlar yapma şansı var. Rutinler çeşitlenirken, beslenme, sağlık konuları hakkında kolaylıkla destek alınabilir. 6 Temmuz süreci ise zihinsel açıdan dışa dönük olsanız da parasal konuların aklınızı karıştırıyor olması bir ihtimal. İşle ilgili ortak projeler, parasal boyutu işin içinde olabilir. Ödemeler dengeniz, ortak bütçe adına toparlanması gereken konular olabilir. Gelir/gider dengesi yeniden masaya yatabilir.  9 Temmuz sürecine dek sorumluluklar, iş ve hedefleri içine alan uğraşlar en üst seviyeye ulaşmışken (Oğlak) burcunuzda yaşanacak Dolunay bazı sorumlulukların getireceği baskıyı anlatıyor. Özellikle aile/iş/ortaklıklar, anlaşmalar ekseninde çeşitli bocalamalar, değişim arzunuz, işe dair hedefler, sağlık konularında kararlar aşaması. Bu süreci akılcı yönetmek, hedefleri gerçek bir zeminde düşünme zamanı. Yeni iş planları sizi yeni kararlara sürükleyecek. Haziran sonu başladığınız adımların yeni yapılanmaları gündeme taşıması ile son bir aşama zamanı. Özel hayat, ortaklıklar adına önemli bir süreç. 20 Temmuz sonrası parasal anlamda farklı etkiler başlıyor. Mars Aslan kariyerle ilgili parasal konular, eşle olan giderler, ödemeler dengeniz, borçlar, prim. vergi anlamında çeşitli mücadeleler içindesiniz. 22 Temmuz Güneş Aslan geçişi ile finansal meseleler ivme kazanması, başkalarının parasına dair sorumlulukları devrede. Yeni kaynak yaratma arzusu, eşten, ortaktan gelecek destek için motivasyon artıyor. Sevdikleriniz, kişisel, ortak  harcamalar yolda olabilir. Özellikle 23 Temmuz yeni ay etkisi ile önemli kararlar, başkalarından gelecek destekler, eş/ortak vasıtası ile krizleri aşmaya yönelik adımların öne çıkacağı şartlar söz konusu.

Yükselen KOVA

Yengeç burcunda yaşanan Yeni Ay ışığı büyümekte. Paylaşıma açıklık, üretkenlik, iş ilişkileri, projeleri önceliğiniz. Sevdiğiniz, başkalarına destek olduğunuz konular bir yandan da duygusal anlamda üzerinizde baskı kurmakta. Çok koşturma getiren, fiziksel anlamda enerjinizi düşüren zamanları planlı biraz da pasif geçirmekte fayda var. Yeni projelerin sorumluluğu yanında sağlık ve alışkanlıklara yönelik planlar varsa devam etmekte.  5 Temmuz sonrası Venüs İkizler burcu geçişi ile biraz olsun kişisel keyiflerde hareket başlıyor. Sevdiğiniz işleri yapmak, sosyal hayat, arkadaşlıklar, aşk ilişkileriniz, tatil keyifleriniz hoş duygular getirmekte. Yaratıcı yetenekler, medya, yazı, iletişim, zihinsel anlamda sizi mutlu eden hobilerle iç içe olunabilir. Kimileri için çocukları ile ilgili konular, uğraşlar gündeme gelebilir. Özellikle entelektüel beceriler, etkinlikler, duygu dünyanızda (aşk) çift durumlar ya da keyifli paslaşmalar mümkün. 6 Temmuz sonrası ise  ikili ilişkileri, özel hayatı, anlaşmaları ve yasal süreçleri öne çıkarıyor. Daha fazla aktif iş koşulları, ortaklı bir iş konusu, anlaşmalar, destek aradığınız şartlar hızlanmakta. Projeleri, günlük rutinleri toparlamak adına keyifli bir dönem getirirken görünür olacak paylaşımlara girişiyorsunuz. Sadece kendi düşüncelerinize odaklanmak, bencillik iş ilişkileri adına sorun olabilir. İş hayatına dair planlarınızı destekleyecek şartları değerlendirirken, farklı fikirler, öneriler açık olunmalı.  Bu arada 9 Temmuz sürecine kadar geri planda alınan sorumluluklar, iş, belki sosyal sorumluluklar,  en üst seviyeye ulaşmakta olup! Oğlak burcunda yaşanan Dolunay taşınan yüklerin üzerinizde baskı kurabileceğini anlatıyor. Sorumlu olduğunuz projelerin sonlanması, sağlık, işte düzeni koruma çabanız adına çeşitli kararlar dönemi. Özellikle yeni takım çalışmaları, iş projeleri adına sorumluluk getiren konular içinde olabilirsiniz. Biten projelerin ardından umutların, kalıcı yeni dostlukların, iş planlarının yönü hakkında kararlar alınabilir. Bu dönemi akılcı yönetmek, hayat yönünüzü belirlemek adına uzun vadeli planlar yapmak, kariyerde daha uzun soluklu, kararlı olmaktan yanasınız.  20 Temmuz sonrası Mars Aslan geçişi öncelikle özel hayatta hareketlilik taşımakta olup egosantrik tutumlar dışında kalındığında hayattan keyif alacağınız, harekete geçirici paylaşımlar/kişilerle ilişkiler çok canlı. Yeni işbirlikleri, destek veren koşullar, kişiler, anlaşmalar kariyer planları/hedefleri adına öne çıkabilir. Evlilik yolunda yeni adımlar, öneriler öncelik kazanabilir. Özellikle 23 Temmuz Yeni ay etkisi ile bu anlamda yeni adımlar, girişimler, dış dünyada gelecek şansları hızlandıracak etkiler taşımakta.

Yükselen BALIK

Yengeç burcunda yaşanan Yeni Ay ışığı büyümekte. Paylaşıma açık, koruyucu sevgi ilişkileri önceliğiniz. Sevdiğiniz, çocuklarınız, keyif aldığınız uğraşlar, aşk ilişkileri yapıcı bir dönemi gösteriyor. Bir ölçüde olsa yaşanan kırgınlıklar aşılabilir görünüyor. Aynı zamanda aile ya da kişisel kaynakların getirdiği yatırım, ev kiralama, taşınma, güvenlik oluşturma çabası devam ediyor. 5 Temmuz sonrası Venüs İkizler burcu geçişi ile evde hareket artıyor. Yerleşim konularınıza hızlıca çözümler bulabilir, destek alabilirsiniz. Çevre değişiklikleri düşünenler adına aktif bir dönem.  Evde düzenlemeler yapmak, konuk ağırlamak için güzel bir dönem. 6 Temmuz süreci ise zihinsel açıdan çok daha rahat, dışa dönük, cesur zamanlar. Yeni bir çevre, daha fazla aktif iş koşulları, projeleri, günlük rutinleri toparlamak adına keyifli bir dönem getiriyor. İşten gelen kazançlar, yazışmalar, yeteneklerin, becerilerin dile geleceği çalışmalar söz konusu. Çalışma ortamında eleman değişikliği ya da iş görüşmelerinin öne çıkması mümkün. Sadece kendi düşüncelerinize odaklanmak, bencillik iş ilişkileri adına sorun olabilir. İş hayatına dair planlarınızı destekleyecek şartları değerlendirirken, 9 Temmuz sürecine kadar yuvada başlayan sorumluluklar, iş ve hedefleri, sosyal çevre ilişkilerini, gelecekle ilgili tasarıları içine alan uğraşlar en üst seviyeye ulaşmakta! Oğlak burcunda yaşanan Dolunay bazı sorumlulukların üzerinizde baskı kurabileceğini anlatıyor. Özellikle dost, arkadaş/kendi keyifleriniz, aşk ilişkileriniz arasında çeşitli bocalamalar öne çıkabilir. İş, özel ilişkiler anlamında kutuplaşmaları gündeme taşıması yanında yeni takım çalışmaları, iş projelerinin sorumluluk getiren boyutuna dikkat. Biten projelerin ardından umutların hayata geçmesi, kalıcı yeni dostlukların, iş planlarının yönü hakkında kararlar alma süreci. Bu dönem hayat yönünüzü belirlemek adına uzun vadeli planlama dönemi. Kariyerde daha uzun soluklu düşünmek, kararlı olmak durumundasınız sanki. 20 Temmuz sonrası Mars Aslan geçişi günlük hayat, organize planlar, sağlık, iş, düzen kurmak adına aktif zamanlar yoğunlaşmakta. Özellikle ayın 23 itibari ile bu anlamda yeni adımlar, girişimler dönemi. Tamamen yetenekler, günlük hayatın düzenlenmesi, yeni bir ofis ortamı, sağlık, yeteneklerin iş ortamında değerlendirilmesi, müşteri ilişkilerini güçlendirmek yönünde çeşitli adımlara yönelmek mümkün. Sağlığınıza dikkat ederken, yorgunluk yaratan yüklerin altında ezilmeden dikkatli, verimli, üretken olunacak bir dönem başlıyor.

 

Sevgiler♥♥♥

 

Güner Yönel

 

İletişim:gyonellibra@gmail.com

Web:www.guneryonel.com

@GunerYonel

Not: Bilgiler geneldir.