Mayıs Ayı Burçlar

  • 29 Nisan 2017
Mayıs Ayı Burçlar

Keyifli bir Mayıs ayı geçirmeniz dileği ile Sevgiler 

Yükselen KOÇ

Mayıs ayına Boğa burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriyorsunuz. Parasal konular, yetenekler, iş projeleri, yatırımlar, alım/satım konuları, eş/ortak vasıtası ile beklenen finansal destekler üzerinden ilerlemeniz mümkün. Venüs burcunuzda iken, gerek yukarıdaki konularda gerekse özel hayat, kendi kişisel girişimlerinizle ilgili hızlı bir süreç taşıyor. Retro dönemi aksayan pek çok konuyu ele alma şansınız var ay süresince. İlişkiler ve kişisel adımlar da dahil olmak üzere. İlişkilerde hoş etkiler bırakabilme şansını, fırsatını değerlendirin lütfen. 16 Mayısa dek sağlık, ilişkiler, iş planları adına Merkür destekleyici durumda. Daha sonra Boğa geçişi ile parasal konular, ticari işler, anlaşmalar adına yeni yollar bulunacağını anlatıyor. Teknolojik ya da diğer türlü alışverişler yapılabilir. Bütçe tekrar ele alınabilir. İş ve düzen konularının rayında gitmesi için tutarlı kararlar dönemi. Mars ise ay süresince yakın çevre, iletişim, yolculuk, eğitim, tanıtım, medya ve diğer zihinsel konsantrasyon gerektiren konularda aktif zamanlar. Çeşitli önceliklerinize hız vermek yanında ayın ilk haftası (6/14 Mayıs)beklediğiniz destekler, anlaşmalar, başkaları ile işbirliği gerektiren parasal/ortaklı konularda akıcı fırsatlar değerlendirilebilir. Gerek eğitsel gerekse yakın/uzak çevre bağlantılı konular/ilişkiler adına son derece cesur hareket edilecek fırsatlar bulunabilir. İş ve özel hayata ilişkin konuşmalar, görüşmeler hızlanabilir. (11 Mayıs Akrep burcunda yaşanacak Dolunay) ortak paralar, eş/ortak üzerinden beklenen kazançlar, ödemeler, ortak bütçeye dair krizlerin sonuçlanması adına etkin olacak. Yeni bir yatırım planı yanında, aileyi içine alan bir paylaşım/miras, hak ediş kararı öne çıkabilir. Yeni destekler alınabilir. Ödemeler dengesini iyi kurmak gerekecek. Kendi kazançlarınızı sağlama almak, bu yöndeki beklentileri uzun vadeli hayata geçirmek konusunda tutarlı bir dönem. 20 Mayıs Güneş İkizler geçişi son derece güzel etkiler vermekte.! Yakın çevre ilişkileri, yolculuk, anlaşma, çocukların eğitim konuları, kendi eğitsel temaslarınız, medya, iletişim ve diğer uzantıları adına 25 Mayıs Yeni ay doğuşu destekleyici, harekete geçirici olacaktır.

Yükselen BOĞA

Mayıs ayına burcunuzda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriyorsunuz. Parasal konular, kişisel yetenekler, huzur, güven aranan temalar, aile, yuva ve kendinizle ilgili adımlar üzerinden ilerliyorsunuz. Venüs Koç burcunda iken gerek yukarıdaki konularda gerekse özel hayat, kendi kişisel girişimleriniz, sağlığınızla ilgili konularda yavaşlamanız gereken, biraz da konuların olgunlaşmasını beklemeye iten bir süreç taşıyor. Retro dönemi aksayan pek çok konuyu arka planda ele alma şansınız olsa da kendinizi yalnız hissedeceğiniz süreç sürmekte olacak. 16 Mayıs’a dek zihin karışıklığı, yanlış anlaşılmalar anlamında devrede ayrıca. Ardından Merkür burcunuza geçtiğinde en azından kafa karışıklığı yaratan konular geri planda kalıyor. Parasal konular, ticari işler, çocuklar ve sosyal keyifleriniz adına olumlu şartlar var. Aksayan ya da kontrol edilemeyen, çekince yaratan konuları toparlamaya başlıyorsunuz. Mars ise ay süresince para evinizde. Aktif bir ay içindesiniz bu anlamda. Harcamalar, eşin desteği, beklediğiniz parasal gelişmeler önemli olacaktır. Belli ki bir şekilde beklenen para girişi var. Ancak aşırı giderlere de işaret edecektir. Gelir gider dengenizi kurmak, önceliklerinizi net hale getirmek, dengeli alışverişler yapmak adına düşünmek gerek. Çeşitli önceliklerinize hız vermek isterken, ayın ilk haftası (6/14 Mayıs)beklediğiniz destekler, anlaşmalar, başkaları ile işbirliği gerektiren parasal/ortaklı konularda akıcı fırsatlar değerlendirilebilir. Çalışma hayatı olanlar adına son derece avantajlı imkanlar, yeteneklerin kazanca dönüşebileceği ataklar, müşteri ilişkileri adına verimli adımlar atılabilir. (11 Mayıs Akrep burcunda yaşanacak Dolunay) ortak paralar, eş/ortağın hayatındaki değişimler, anlaşmalar, yeni ortaklıklar, özel ilişkilere dair kararların netleşeceği dönem. Yakın arkadaşlıklar, işe dair beklentiler yanında kendinizle ilgili konulara da yer açma ihtiyacı var. 20 Mayıs Güneş İkizler geçişi ile birikimleri değerlendirmek, yeni kazanç yollarını zorlamak, aile ya da babadan gelecek finansal desteklere yol açacak gelişmelere yol açabilir. 25 Mayıs doğacak Yeni ay ile bu yöndeki adımların hızlanacağı girişimlerle ayı tamamlıyor olacaksınız.

Yükselen İKİZLER

Mayıs ayına Boğa burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriyorsunuz. Parasal konular, ortak iş projeleri, işten gelen kazanımlar anlamında yüklü bir gündem var ay süresince. Bir parça gizlilik içinde hareket ederken, farkında olmadığınız destekler de söz konusu ay ortasına dek. Venüs gerek yukarıdaki konularda gerekse özel hayat, kendi kişisel girişimleriniz, yaratıcı planlarınız, entelektüel çalışmalarınızla ilgili hızlı bir süreç taşıyor. Retro dönemi aksayan pek çok konuyu ele alma şansınız var ay süresince. Arkadaş, dost ilişkileri, ortak çalışmaları yeniden toparlanma süreci getiriyor. İşten beklenen parasal kazançlar yoluna girebilir. 16 Mayıs’a dek arkadaşlarla ilişkiler, paylaşımlar, yeni çevreler anlamında hızlı bir dönem. Ardından Merkür Boğa geçişi ile parasal konular, sağlık ve kişisel konular adına yeni yollar bulmakta zorlanacağınızı, kontrol edilemeyen, kafa karışıklığı yaratan işlerin geri planda sizi yoracağını gösteriyor. En azından işle ilgili çalışmalarınızı düzenlemek anlamında rutin hayatı ele alma şansınız var. İş, düzen, kafanızdaki projelerin rayında gitmesi için fazladan emek vermek gerekecek. Mars ise ay süresince iletişim ağınızın genişleyeceğini, yolculuk, eğitim, hazırlıkların hayata geçmesi adına hız kazanıyorsunuz. İşe dair projelerin öne çıkarılması, başlangıçlar, diğer zihinsel konsantrasyon gerektiren konularda aktif bir ay taşıyor. Kişisel adımlar, hedefler, yorucu çalışmaları, projeleri net değerlendirilme fırsatı kullanılabilir. Sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar, içinde olduğunuz ortak eylem çalışmaları çeşitli sorumluluklar, yeni gündemler taşıyor. Çeşitli önceliklerinize hız vermek yanında ayın ilk haftası (6/14 Mayıs) beklediğiniz destekler, anlaşmalar, başkaları ile işbirliği gerektiren sosyal ilişkiler, yaratıcı projeler anlamında akıcı fırsatlar değerlendirilebilir. Gerek eğitsel gerekse kariyer bağlantılı konularda son derece cesur hareket edilecek olanaklar bulunabilir. Son derece dikkat çekici bağlantılar, medya, iletişim, yaratıcı eylemleriniz belki de aşk ilişkisine yönelik konulara dikkat çekecek girişimler süreci. (11 Mayıs Akrep burcunda yaşanacak Dolunay) sağlıkla ilgili konular, bağımlılıklar, düzen, iş projeleri, çalışma koşullarına yönelik yüklerden kurtulma zamanı diyor. Eksikliklerin rahat görüleceği söylenebilir. Bir yandan da sadece alışkanlıklara yönelik bağımlılıklar değil iş odaklı bağların sorgulanacağı, içinde parasal konuların olduğu bağlar, yeni girişimlerin önünü açacak kararlar ön planda olabilir. Özellikle sağlıkla ilgili yıpratıcı şartlar varsa buna eğilmeli, ihmal etmemelisiniz. Kazanç getirecek yeni iş projelerine girişilebilir.

20 Mayıs Güneş İkizler geçişi başlıyor.. Nice mutlu, sağlıklı, tatlı yaşlar, keyifli bir Solar Return dönemi dilerim, Tebrikler… Son derece güzel etkiler altındasınız her şeye rağmen.! Pek çok belirsizlik geri planda kalırken, güvenle hareket ediyorsunuz.  Kendi isteklerinizin peşinden giderken, oldukça kararlı, bilinçli biçimde, 25 Mayıs Yeni ay eşliğinde önemli girişimler, adımlar, ilişkileri de içine alacak şekilde hızlanacaktır.

Yükselen YENGEÇ

Mayıs ayına Boğa burcunda yaşanan Yeni ayın ışığı büyürken giriyorsunuz. Gelecekle ilgili güven aradığınız konular, ortak iş projeleri, işten gelen kazanımlar anlamında yüklü bir gündem var ay ortasına dek. Venüs ise gerek yukarıdaki konularda gerekse özel hayat, kariyer hedeflerinizle ilgili hızlı bir süreç taşıyor. Retro dönemi aksayan pek çok konuyu ele alma şansınız var ay süresince. İşle alakalı girişimler, görüşmeler, sorunlu iş bağları, parasal yanı, üstlerden beklenen destekler anlamında önemli girişimler, çözüm arayışları söz konusu. Bekleyen iş görüşmeleri, atakları adına değerlendirilebilir. 16 Mayıs’a dek işe dair çeşitli kararlar, beklentilerinizi dile getireceğiniz adımlar ve projeler söz konusu. Ardından Merkür Boğa geçişi ile parasal konular, işle ilintili fikir alışverişleri, ortak çalışmaları başka bir ivme kazanıyor. En azından işle ilgili çalışmalarınızı düzenlemek, sosyal hayatı paylaşmak, yeni çevrelere uyum sağlamak anlamında destekler artıyor. Uzun vadeli hedeflerinizde yanınızda duracak dostluklar, paslaşmalar söz konusu. Mars ise ay süresince ‘’esas hedeflerde’’ biraz karışık duygular taşıyor olabilir. Zihinsel konsantrasyon gerektiren işlerde yorucu etkiler taşırken çift durumlara, kaygılara, endişelere, yoğun strese yenik düşmeyin. Akışta kalmak, kontrol edemediğiniz ya da fazladan yüklenmeniz gereken işlerde huzurunuzu korumaya gayret etmelisiniz. Arka planda hazırlıklar, işe ve aileye ilişkin konular sizi bağlayacaktır. Çeşitli önceliklerinize hız vermekten ziyade, ayın ilk haftası (6/14 Mayıs) beklediğiniz destekler, işbirliği gerektiren aile ilişkileri, eve yönelik planlar anlamında destekler alınabilir.(11 Mayıs Akrep burcunda yaşanacak Dolunay) yaratıcı iş projeleri, yetenekler, üzerinde çalışılan konularda karar aşamasına gideceğinizi gösteriyor. Özel ilişkilere yönelik yüklerden kurtulma zamanı bir anlamda. Sorunlu aşklar, çocukla ilgili sorumluluklara çözüm üretmek gerekecek. Eksikliklerin, sıkıntı yaratan konuların neler olabileceği hakkında net bir dönem. Üzerinde tutkuyla çalıştığınız konular, anne olmakla ilgili kararlar, çocuklara yönelik değişim içeren kararlar, sevgi ilişkilerinde son noktayı koyma/farkındalık kazanma, yola devam vakti olabilir. İş ve içinde parasal konuların, yatırım içeren belki spekülatif meseleler öncelikli kazanabilir kimileri adına ancak henüz kafa karışıklığı ve belirsizlikler sizi sıkıştırabileceğini unutmayın. Riskli durumlardan kaçının lütfen. Sosyal bağlar, arkadaşlıklar ve kendi özel seçimleriniz, istekleriniz arasında yaşanacak gerginliklere açıksınız bir yandan da. 20 Mayıs Güneş İkizler geçişi eklendiğinde (Mars) oradayken pek çok belirsizlik, zorunlu fedakarlıklar, dedikodular, enerji düşüklüğü, başkalarının dayattığı sorumluluklar nedeni ile güvensizlik duygusuna kapılabilirsiniz. Sağlıkla ilgili endişeler, yorgunluklar adına destek alınabilir. 25 Mayıs Yeni ay etkisi ile yeni çözümler bulmak konusunda harekete geçme arzusu yükseliyor. Bu ay genel anlamda geri planda hazırlık yapmak, çalışmalarınıza odaklanmak, olayları kontrol etmekten kaçınmak gerekecek.

Yükselen ASLAN

Mayıs ayına Boğa burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriyorsunuz. İş projeleri, kariyer planları adına ataklar, yüklü bir gündem var ay ortasına dek. Yeni atılımlar yapmak, sorumlulukların bilincinde hareket etmek yolu ile avantajlar elde edebileceğinizi gösteriyor ay ortasına dek. Venüs gerek yukarıdaki konularda gerekse özel hayat, kendi kişisel girişimlerinizle ilgili hızlı bir süreç taşıyor. Retro dönemi aksayan, ertelenen, geciken pek çok konuyu ilerletme şansınız var. Hukuki, mesleki, yolculuk, tanıtım, eğitim ve iletişim içeren konularda hareketli bir ay. 16 Mayıs’a dek iş ve yurt dışı temaslar, yolculuk, eğitim yanında tanıtım, medya bağlantılı konularda aktif bir süreç. Yasal konularda hızlı gelişmeler beklenebilir. Hemen ardından Merkür Boğa geçişi ile parasal konular, anlaşmalar adına yeni yollar bulmakta zorlanmayacaksınız. Son derece somut projeler üretmek, iş ilişkileri, beklentileri adına olumlu olacaktır. Kalıcı işler çıkarmanın vakti. İş görüşmeleri adına verimli şartlar bulunabilir, hedeflerde kalıcılık sağlamak anlamında. Mars ise ay süresince arkadaş çevresi, iletişim, diğer zihinsel paylaşımlarda hızlı bir süreç taşıyor. Kişisel adımlar, hedefler, yorucu çalışmaların, projeleri net değerlendirilme fırsatı kullanılabilir. Çeşitli önceliklerinize hız vermek yanında ayın ilk haftası (6/14 Mayıs)beklediğiniz destekler, anlaşmalar, başkaları ile işbirliği gerektiren sosyal ilişkiler, yaratıcı projeler anlamında akıcı fırsatlar değerlendirilebilir. Gerek eğitsel gerekse kariyer bağlantılı konularda son derece cesur hareket edilecek olanaklar bulunabilir. Daha dışadönük, canlı ve heveslisiniz sosyal hayatta. (11 Mayıs Akrep burcunda yaşanacak Dolunay) ile psikolojik alt yapınıza dair hassasiyetlere karşı özenli olmalısınız. Evde düzen sağlamak, yerleşime dair temalar, anne, aile konularını sonuçlandırmak adına zorlu bir hafta. Burada bitişler ve başlangıçlar dikkat çekebilir pek çok konuda. İş projeleri, çalışma hayatınıza yönelik yükler düşünüldüğünde bir anlamda dengede kalmak gerekecek. Her anlamda eksikliklerin rahat görüleceği, tamamlanmaya gidileceği söylenebilir. Bir yandan da iş odaklı bağların önemi, içinde parasal konuların olduğu meseleler, işten gelen maddi kazançlar, arkadaşlık ve sosyal çevre ilişkileri ön planda. 20 Mayıs Güneş İkizler geçişi son derece keyifli, canlı enerjiler taşıyor. Yeni çevrelere giriş yapabilir, dostlarla bir araya gelebilirsiniz. Sizi harekete geçiren kişiler, ortamlar, fikir alışverişleri ortak iş üretmek ve kariyere yönelik konularda öncelikli olmak üzere aktif zamanlar devam edecek Mayıs ayı süresince. Son derece dışadönük etkiler yaşanırken, 25 Mayıs Yeni ay etkisi gelecek yönünde planlar, işten gelen kazançlar ve başkaları ile birlikte hareket edilebilecek fırsatlara işaret ediyor.

Yükselen BAŞAK

Mayıs ayına Boğa burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriyorsunuz. Yurt dışı temasların başka gözlerle değerlendirildiği,  eğitim, ticari arayışlar,  uluslararası boyutu ön planda. İhracat/ithalat, satış/pazarlama, yolculuk temalarına yönelik adımlar hızlanıyor. Venüs gerek yukarıdaki konularda gerekse özel hayat, ortak kazançlar, ödemeler, kredi, giderler, alacaklar konusunda hızlı bir süreç taşıyor ay süresince. Retro dönemi aksayan pek çok konuyu ele alma şansınız var. Borçların tanzimi, başkalarından beklenen destek, ortakla olan finansal bağlarda çeşitli fırsatlara açık olduğunuzu gösteriyor. Ancak yine de dikkatli olmak, bir şeyleri toparlamak isterken, açılmamak gerek. 16 Mayıs’a dek parasal konularda, geçmişle ilgili ödemeler, vergi, prim ve bu yöndeki evrakların, borçların düzenlenmesi adına hızlı bir süreç. Hemen ardından Merkür Boğa geçişi ile parasal konular, ticari işler adına yeni yollar bulmakta kararlı, tutarlı hareket etme şansı veriyor. İş ve uzaklarla ilgili iletişim ağının taşıyacağı avantajlar söz konusu. Resmi bağlantılar, iletişim ve yolculuklar sıklaşabilir. Eğitim, sınavlara yönelik arayışlar öne çıkabilir. Mars bir yandan da ay süresince kariyerde hızlı bir çıkış süreci taşıyor. Yeni bir pozisyon beklentisi içinde olurken, üstler ya da çalışma arkadaşları ile çatışmacı tutumlara dikkat. Oldukça hırslı, etkinsiniz. Bir yandan da çift durumlar, işler açısından değişken şartlar getiriyor. İletişim, zihinsel konsantrasyon gerektiren konular kendinizi gösterme imkanı yaratacağınız aktif bir ay sunuyor. Kişisel adımlar, hedefler, yorucu çalışmaların, artan iş projelerini net değerlendirilme fırsatı kullanılabilir. Çeşitli önceliklerinize hız vermek yanında ayın ilk haftası (6/14 Mayıs) beklediğiniz destekler, anlaşmalar, başkaları ile işbirliği gerektiren parasal ilişkiler, yeteneklerinizi göstereceğiniz projeler anlamında akıcı kazançların göstergesi olabilir.  Gerek kişisel hedefler gerekse kariyer bağlantılı konularda son derece cesur hareket edilecek olanaklar bulunabilir. (11 Mayıs Akrep burcunda yaşanacak Dolunay) kardeşlerin hayatına dair konularda değişimler, anlaşmalar, Boğa dönemi başlayan adımların sonuçları dikkat çekerken, taşıdığınız yüklerden kurtulma zamanı bir anlamda.  Sadece yakın çevre bağları değil uzaklarla ilgili konular, eğitim, eşin kardeşleri, uzaktaki yakınları, yolculuklar, iş ve eğitsel temalara, iş odaklı hedeflerin getirdiği sorumluluklarla ilgilenmek gerekecek.  20 Mayıs Güneş İkizler geçişi son derece güzel etkilerle sizi desteklemek adına yanınızda! Aile, kariyer, mesleki seçimler, sorumluluklar, hedeflere yönelik konular hızlanıyor.  Pek çok anlamda cesaretle hareket edilecek. Birden fazla işle ilgilenmek, anlaşmalar, işe dair arayışlar, iletişim ve üstlerden/çalışılan kurumdan gelecek desteklerinin devrede olacağı gelişmelerle başarıya bir adım daha yakınsınız. Özellikle 25 Mayıs Yeni ay etkisi ile esas adımların hızlanacağı, beklentilerin ortaya konulacağı kariyer hedefleri ve iş ilişkileri yükselen bir tempo getiriyor.

Yükselen TERAZİ

Mayıs ayına Boğa burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriyorsunuz. Parasal beklentiler, borç/kredi, alacaklar, ödemeler dengesi, başkaları ile olan ortak para işleri yüklü bir gündem getiriyor ay süresince. Venüs gerek yukarıdaki konularda gerekse özel hayat, ortaklıklar, davalar, içinde finansal konuların olduğu görüşmeler, ilgili hızlı bir süreç taşıyor. Retro dönemi aksayan, ertelenen, geciken pek çok konuyu ilerletme şansınız var. Varsa boşanma, dava açma, devam eden diğer türlü yasal süreçlerle ilgilenebilirsiniz. Özel hayatta yaşanan sorunlara eğilirken, eşle, yakın arkadaşlarla ya da ortaklıkları ilgilendiren konularla iç içe bir dönem. Sorunlu ilişkilerde çözüm yollarına gidilebilir. Ayrıca 16 Mayıs’a dek eş, ortaklı konular, yasal anlamda uzlaşma gerektiren durumlar ve kontratlar açısından aktif geçeceğe benziyor. Ardından Merkür Boğa geçişi ise parasal konular, ticari işler, belki geçmişle ilgili anlaşmalar, her türlü finansal konu adına yeni yollar bulmaya kararlısınız. Son derece somut çözümler aranacak bu alanda bazı mücadeleler yok değil. Ödemeler dengenizi toparlamak, kredi ve borçların yapılandırılması, beklenen desteklerin öne çıkması mümkün. Çeşitli promosyon, burs, vergi ya da diğer türlü alacakların tahsili yönünde gelişmeler beklenebilir. Mars ise ay süresince yurt dışı temaslar, ticari işler, eğitim, akademik hedefler, sınavlar, tez çalışmaları, yolculuk planları adına elverişli koşulları gösteriyor. Yine yasal konuları olanlar adına aktif bir ay olacağa benziyor.! Kişisel adımlar, hedefler, yorucu çalışmalar, projeler adına kişisel anlamda etkinliğinizi ortaya koyma şansınız var. Yolculukların içinde olduğu akıcı şanslar çeşitli eğitsel, zihinsel konular adına harekete geçirici. İş hayatı dahil olmak üzere önceliklerinize hız vermek yanında özellikle ayın ilk haftası (6/14 Mayıs) beklediğiniz destekler, anlaşmalar, iş/toplumla ilişkiler, yeni düşüncelere açıklık, inceleme, araştırma,  gerek eğitsel gerekse kariyer bağlantılı konularda son derece cesur hareket edilecek olanaklara yol açabilir. Özel/sosyal bağlar anlamında da hoş etkiler söz konusu. (11 Mayıs Akrep burcunda Dolunay) ile sahip olduklarınız, ortak para konuları, alacak, ödeme, kazanç sisteminizi dönüştürme, yeteneklerinize yönelik değişimler karşısında yeni bir yol çizme zamanı. Ortaklı bir konunun maddi yanına yönelik çözümler bulunabilir, yatırım ya da kişisel harcamalar, alım/satım konularına hız verebilirsiniz. Belki, anne, aile, iş projeleri, hedefleri, çalışma hayatınıza yönelik yükler düşünüldüğünde bir anlamda dengede kalmak gerekecek. Her anlamda eksikliklerin rahat görüleceği, tamamlanmaya gidileceği söylenebilir. Bir yandan da iş odaklı bağların önemi, içinde parasal konuların olduğu konular, ortaklı paylaşımlar, krediler anlamında bazı krizleri aşma mücadelesi söz konusu olabilir. 20 Mayıs Güneş İkizler geçişi ise son derece keyifli, canlı enerjiler vermekte. Yeni çevrelere giriş yapabilirsiniz. Sizi harekete geçiren kişiler, ortamlar, fikir alışverişleri kariyere yönelik konular, yurt dışı bağlantılar, akademik planlar, üniversiteler öncelikli olmak üzere aktif bir Mayıs ayı yaşanacak. Özellikle 25 Mayıs Yeni ay etkisi yasal konular, işle bağlantılı yeni fikirler, eğitim ve kendinizi geliştireceğiniz çeşitli temalar üzerinden çeşitli girişimler yapma olanağı getirebilir. Yolculuk planlarınız hız kazanabilir.

Yükselen AKREP

Mayıs ayına Boğa burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriyorsunuz. İlişkiler, kariyere yönelik ortaklıklar, eşin hayatında yaşanan değişimler yüklü bir gündem getiriyor. Yeni öneriler, anlaşmalar, ortaklı işler ve özel hayata dair adımlar söz konusu. Çeşitli öneriler alınabilir, kontratlar imzalanabilir. Venüs ise günlük hayata dair sorumluluklara bakma zorunluluğu taşıyor. Retro dönemi aksayan, ertelenen, geciken pek çok konuyu ilerletme şansınız var. İş, müşteri ilişkileri, ofis ortamı, çalışma düzeni, sağlık, ortaklı işlerin taşıdığı sorumluluklar, zorunlu olarak tamamlanması gereken konular sizi ilgilendirecek. Rayına oturmayan her konuyu ilerletmeye yöneliyorsunuz. 16 Mayıs’a dek zihinsel anlamda sizi oyalayan konuları aşmak, işte ve müşteri ilişkilerinde iletişime dikkat etmek gerekiyor. Hemen ardından Merkür Boğa geçişi ise parasal konular, ticari işler, belki geçmişle ilgili anlaşmalar, her türlü finansal konu adına yeni yollar bulmaya kararlısınız. Son derece somut projeler üretmek, iş/özel ilişkiler adına olumlu konuşmalar, uzlaşma gerektiren konular, anlaşmaların olduğu gelişmeler sizlerle. Mars ise ay süresince ortak para konuları, işle ilgili finansal konular, borçlar, bütçe, kredi, ödemeler dengesi adına size yorucu süreçler getirebilir. Çok daha özenli olmak, hesaplarınızı düzenlemek, giderleri tanzim etme adına destekleyici yanına odaklanmalı, harcamalarda özenli olmalısınız. Krizleri aşmak adına yeni arayışlara gidilebilir (kredi) ölçülü olmak kaydı ile. Çeşitli önceliklerinize hız vermek yanında ayın ilk haftası (6/14 Mayıs)beklediğiniz destekler, anlaşmalar, başkaları ile işbirliği gerektiren parasal konular, geçmişle ilgili alacaklar, ödemeler anlamında farkında bile olamadığınız fırsatlar getirebilir. Riskten, gözü kapalı hareket etmekten kaçının her şeye rağmen. Sağlıkla ilgili sorunlara çeşitli çözümler aranabilir. (11 Mayıs (Akrep) burcunuzda yaşanacak Dolunay) psikolojik anlamda bazı duyarlılıklara karşı özenli olmalısınız. Kişisel imajınız, ilişkiler, amaçlar, aile, yerleşime dair temalar, anne, kişisel konular, ortaklık ve ilişkileri ilgilendiren yanlarına dair konularını sonuçlanması adına önemli bir hafta. İş projeleri, kariyer hayatına, ilişkilere yönelik yanı düşünüldüğünde bir anlamda dengede kalmak gerekecek. Her açıdan ilişkiler ve kariyer hayatına dair konular sizi bağlarken, dışsal şartları avantaja çevirme şansınız var. Bir yandan da iş odaklı bağların önemi, içinde parasal konuların olduğu işler ön planda. 20 Mayıs Güneş İkizler geçişi ile ortak para konuları, müşterek bütçe, borçlar, alım/satım meseleleri, eşten beklenen destekler açısından mücadeleniz devam edecek.  Kariyere yönelik konularda öncelikli olmak üzere aktif zamanlar içinde olunacak. Ortak harcamalar, kredi, banka işlemleri, muhasebe konuları daha sık gündeminizde. Özellikle 25 Mayıs Yeni ay etkisi bu yönde adımların hayata geçmesi, destek bulmak adına krizleri aşmaya yönelik çözümlere girişiyorsunuz.

Yükselen YAY

Mayıs ayına Boğa burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriliyor. İlişkiler, kariyere yönelik projeler, günlük rutinler, iş ortamına yönelik somut değişimler yüklü bir gündem getiriyor. Çalışma, sağlık ve düzen sağlamak istediğiniz konularda yoğun bir koşturmaca var. Venüs ise günlük hayata dair sorumluluklar dışında hayatın olumlu yanlarına odaklanmaya itiyor. Retro dönemi aksayan, ertelenen, geciken pek çok konuyu ilerletme şansınız var. Yaratıcı işler, aşk ilişkileri, arkadaşlıklar, sosyal keyifler, üzerinde çalıştığınız projelerin durumu, bununla ilgili ataklara girişme zamanı. Çocuklarınızla keyifler, yolculuk ve çeşitli mutluluklara yol açacak gelişmeler taşıyor. 16 Mayıs sürecine dek bu konularda son derece hızlı kararlar, çözümler, yeni ilişkiler, zihinsel anlamda farklı düşünebilme yeteneği, hobileriniz, keyif aldığınız konular ve tatiller çerçevesinde destekleyici. Hemen ardından Merkür Boğa geçişi ile ofis ortamı, çalışma düzeni, sağlık ve zorunlu olarak tamamlanması gereken konular sizi bağlıyor olacak. Belki geçmişle ilgili iş bağlantıları, projeler, üretime yönelik yanı, iletişim, her türlü düzen sağlanması gereken konularda yeni yollar bulmaya kararlısınız. Son derece somut projeler üretmek, iş/sağlık adına olumlu çözümler bulmak için koşullar sizden yana. Mars ise ay süresince ilişkiler, yakın arkadaşlıklar, eşle olan bağlar, dış dünyadan gelecek fırsatlar adına harekete geçirici şartlar sunuyor. Özellikle ayın ilk haftası (6/14 Mayıs) beklediğiniz destekler, anlaşmalar, başkaları ile işbirliği gerektiren fırsatlar, arkadaşlıklar, yeni çevreler ve sosyal olanaklar adına şans getirici olacaktır. Keyifli ortamlara giriş yapabilirsiniz. Sosyal olanaklar, paylaşımlar artabilir. (11 Mayıs Akrep burcunda Dolunay) psikolojik anlamdaki sıkıntıların son evresi. Size ışık tutan, farkındalık getiren şartlar sunuyor. Gizli kalmış ya da farkında olamadığınız şeyler öne çıkabilir. Sezgilerinize, iç sesinize güvenmelisiniz. Evde düzen sağlamak, yerleşime dair temalar, anne, aile konularını sonuçlandırmak adına zorlu bir hafta. İş projeleri, çalışma hayatınıza yönelik yükler düşünüldüğünde bir anlamda dengede kalmak gerekecek. Her anlamda eksikliklerin rahat görüleceği, tamamlanmaya gidileceği söylenebilir. Bir yandan da iş odaklı bağların önemi, arkadaşlık ve sosyal çevre ilişkileri ön planda. 20 Mayıs Güneş İkizler geçişi ile sizi harekete geçiren kişiler, ortamlar, fikir alışverişleri ortak iş üretmek ve kariyere yönelik konularda öncelikli olmak üzere aktif zamanlar başlıyor. Yeni ilişkiler, yurt dışı bağlantılı konular, farklı kişilerle bir araya gelmek yanında önemli ortaklıklar ya da var olanları başka bir safhaya taşımak anlamında destekleyici. Yeni işbirliklerine açık dururken, özel hayata, yakın arkadaşlıklara, sosyal bağlara, ortamlara ilişkin canlı zamanlar yaşanacak. 25 Mayıs yeni ay etkisi ile özel hayat, eşin yaşadığı yenilenmeler, ortaklık, yeni önerilerin değerlendirilmesi adına gelişmelerin içinden geçileceğini gösteriyor.

Yükselen OĞLAK

Mayıs ayına Boğa burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriyorsunuz. İlişkiler, yaratıcı projeler, hayatın keyifleri, sosyal hayata yönelik hareketlilik, çocukların hayatını düzenlemek, onlarla olan mutlu paylaşımlar, aileden gelen destekler, eve ait bir düzenleme, yatırım anlamında somut değişimler, yüklü bir gündem getiriyor. Venüs hayatın olumlu yanlarını biraz da eve taşırken, yuvada istediğiniz değişiklikleri, bakım, onarım, şıklık yaramak, yatırım, aile ilişkileri ve özel hayata dair yaşanan aksaklıkları giderme şansı veriyor.  Retro dönemi aksayan, ertelenen, geciken pek çok konuyu ilerletme şansınız var ay süresince. 16 Mayıs sonrası yukarıdaki konular, eve yönelik belki yatırım konularında elle tutulur kararlar almak konusunda yanınızda. Merkür Boğa geçişi ile aşkta, yaratıcı hedeflerde, yolculuk ve çocuklarla alakalı konularda yeni yollar bulmak, ya da finansal ölçekli planları hayata geçirmekte kararlı zamanlar taşıyor. Son derece somut projeler üretilebilir, iş/özel ilişkiler adına olumlu gelişmeler beklenebilir. Kısa bir kaçamak (tatil) planı yapılabilir. Mars ise ay süresince iş ortamında, günlük hayatın akışında, çalışma düzeninde, projeler üretmeye yönelik çalışmalarda, sağlıkla ilgili destek almak adına aktif bir ay. Çok fazla hareket, iş olanakları yaratmak, projelerin zihinsel boyutu yanında özellikle ayın ilk haftası (6/14 Mayıs)beklediğiniz destekler, anlaşmalar, başkaları ile işbirliği gerektiren kariyer bağlantısı, yeteneklerinizin görünür olacağı, parlayacağı fırsatları değerlendirme hatta yaratma şansı/cesareti var. (11 Mayıs Akrep burcunda Dolunay) psikolojik anlamda duyarlılıklar arkadaşlıklar üzerinden sizi etkileyebilir. Onların hayatında yaşanan değişim dışında, ortak projeler, işten gelen kazançlar, içinde bulunduğunuz çevrede yenilenmeler söz konusu. Kendiniz yeni hedefler koymak, umutları tazelemek isterken iş projeleri, çalışma hayatınıza yönelik yükler düşünüldüğünde bir miktar kendi keyiflerinize yer açma arzusu içindesiniz. Bir yandan da iş odaklı bağların önemi, zorunlu işler, organize edilmesi gereken konular ve sağlık temalarına dönük planlar var. Özellikle 20 Mayıs Güneş İkizler geçişi sizi harekete geçiren iş projeleri, iş anlamında proje üretmek,  kariyere yönelik konularda öncelikli olmak üzere aktif zamanlar.  Çok daha fazla sorumluluk alınan bu süreçte 25 Mayıs yeni ay etkisi önemli. Çalışma düzeniniz, günlük koşturmacalar, projelere yeni bir yön vermek, iş görüşmeleri, sağlık ve rutin işlerin toparlanması adına enerjik bir dönem.

Yükselen KOVA

Mayıs ayına Boğa burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriyorsunuz. Yuvada, yerleşik düzeninizde, aile ilişkilerinizde başlayan gelişmelere yönelik adımlar büyüyor. Yeni bir yerleşim kararı almak, evde bakım, yenilenme, belki lokasyon değişikliği, tadilat, ev alım/satımı konusunda önemli yapılanmalar önceliğiniz en azından ay ortasına dek. Kariyere ait beklentiler de bu anlamda önemli olacaktır. Venüs ise yakın çevre ilişkileri, kardeşler, iletişim, medya bağlantılı çeşitli konular, kontrat ve eğitimle ilgili meselelere yönelik ataklar içinde olunacağını anlatıyor. Retro dönemi aksayan, ertelenen, geciken pek çok konu yanında, yukarıdaki temaları ilerletme şansınız var ay süresince. 16 Mayıs’a dek çeşitli anlaşmalar, iletişim, yazışma, eğitim, düşüncelerinizi başkalarına aktarabileceğiniz aktif şartlar sunmakta. Hemen ardından Merkür Boğa geçişi ile geçmiş ay ertelenen, hayata geçemeyen eve dair projelere, her türlü düzen sağlanması gereken konuya yeni yollar bulmaya koyuluyorsunuz. Özellikle alım/satım, yerleşim konularında son derece somut kararlar aşaması taşıyor olacak. Mars ise ay süresince aşk ilişkileri, dış dünyada ses getirecek çalışmalar, entelektüel yetenekler, yazın, basın, medya konuları, çocuk sahibi olmak ya da onlarla ilgili konulara sorumlu gözlerle bakma vakti olduğunu anlatıyor. Çeşitli fırsatlar yaratmak adına kişisel mutluluklar peşinde koşarken, aşkta çift durumlar, belki zaman zaman çatışmalar yaşansa da harekete geçirici şartlar var. Özellikle bu konularda ayın ilk haftası (6/14) Mayıs)beklediğiniz destekler, anlaşmalar, lansman, tanıtım, yurt dışı bağlantılı hedefler, uzaklarla ilintili boyutu, getireceği parasal avantajlar anlamında fırsatlar bulunabilir. (11 Mayıs Akrep burcunda Dolunay) psikolojik anlamda sizi yenileyen, ışık tutan bir dönem getirmekte. Hedeflere, kariyere dönük amaçlara, görev dağılımına, iş görüşmelerine ve parasal boyutuna dair kararların görünür olacağı adımlar zamanı. Tutku ve hırs içindesiniz. Hedeflerinizi, bu yöndeki seçimlerinizi değerlendirmek, sonuçlar üzerinden yola koyulmak için kararlılık içindesiniz. Üstleriniz, çalışılan kurumla ilgili bazı değişimler görünür olabilir.  Evde düzen sağlamak, yerleşime dair temalar, anne, aile konularını sonuçlandırmak adına zorlu bir hafta. İş projeleri, çalışma hayatınıza yönelik yükler düşünüldüğünde bir anlamda dengede kalınmalı. 20 Mayıs Güneş İkizler seyri ile sizi harekete geçiren kişiler, ortamlar, bir yandan da hayatın keyifleri, parasal anlamda kazançlar, sosyal çevre ilişkileri ve aşk hayatınız ivme kazanıyor. Yaratıcı işler üretmek, tanıtım, medya bağlantısı ve kariyerde içinde olmak üzere süren işlerinizi parlatacağınız aktif zamanlar. Özellikle 25 Mayıs Yeni ay etkisi yeni ilişkiler, yurt dışı bağlantılı konular, farklı kişilerle bir araya gelmek yanında keyifli yolculuklar, sizi mutlu eden türlü aktivitelere, projelere yönelik adımlar dönemi olacaktır. Farklı hobiler, çocuğunuzla ilgili güzel gelişmeler, kimileri adına anne olma kararları, haberleri gündeme gelebilir.

Yükselen BALIK

Mayıs ayına Boğa burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriyorsunuz. Yakın çevre ilişkileri, kardeşler, işe yönelik projeler, tanıtım, medya, ticari bağlantısı iş ortamına yönelik planlar, üretken olmak, yeni fikirler ortaya koymak anlamında yüklü bir gündem getiriyor. Çalışma hayatına yönelik konular, yolculuklar adına sıkı bir koşturmaca var. Venüs ise parasal beklentiler, işten, ortaklaşa bağlardan, anlaşmalardan, yetenekler ve iş projelerinden gelecek kaynakların önemini anlatıyor. Retro dönemi aksayan, ertelenen, geciken pek çok konuyu ele almaya kararlısınız. Alacak ödeme, bütçe ve alım satım işlerini ilerletme şansı veriyor ay süresince. Müşteri ilişkileri,  çalışma hayatına yönelik projeler, yetenekleriniz üzerinden sağlanacak gelirler sizi yakından ilgilendirecek. 16 Mayıs’a dek parasal anlamda çeşitli girişimler, aileden gelebilecek destekler, kişisel yatırım, harcama, alım satım konuları sizi meşgul etmekte ayrıca. Hemen ardından Merkür Boğa geçişi ise yine parasal konular, ticari işler, belki geçmişle ilgili iş bağlantıları, projeler, üretime yönelik yanı, iletişim, anlaşma gerektiren konularda somut çözümler bulmaya kararlısınız. Yeni projeler üretmek, iş/özel ilişkiler adına olumlu konuşmalar, uzlaşma gerektiren gelişmeler sizlerle. Mars ise ay süresince ev hayatında, aile, özel ilişkilerde huzursuzluklara dikkat etmenizi öğütlüyor. Taşınma, yer değişikliği, ev içinde yapılanmalar, güvenlik, baba, alım satım işleri adına tempo getirmekte. Kariyerde bir miktar sabırlı olmak bu yöndeki ilişkileri soğukkanlı yönetmek gerekecek. Ayın ilk haftası (6/14 Mayıs)beklediğiniz destekler, anlaşmalar, aile/kişisel kaynaklar üzerinden belki geçmişle ilgili yatırım, alım/satım konularında fırsatlar bulunabilir. (11 Mayıs Akrep burcunda yaşanacak Dolunay) yurt dışı ilişkiler, hukuki konular, eğitim/akademik planlar, ticari yanı, uzak ya da yakın çevre ilişkileri, önemli yolculuklar, yasal prosedürler hakkında kararları hızlandırma süreci. Size, hedeflerinize ışık tutan,  şartlar ev ve iş hayatınızı yakından ilgilendirecek sonuçlara götürebilir. Bir yandan da iş odaklı bağların önemi, çeşitli değişimler, uzaklarla alakalı fırsatlar, bir yere yerleşmekle ilgili konularda meşgul edici olabilir. 20 Mayıs Güneş İkizler geçişi ile sizi harekete geçiren konular artışta. Evde düzen sağlamak, yerleşime dair temalar, anne, aile konuları adına sorumluluklar yükselişte. İş projeleri, çalışma hayatınıza yönelik yükler düşünüldüğünde bir anlamda dengede kalmak, ev ve iş hayatını bir arada götürmek gerekecek.  Kariyere yönelik konularda öncelikli olmak üzere 25 Mayıs Yeni ay süreci tam anlamı ile aile, yuva, yerleşik düzene dair yeni yapılanmaların içinden geçerek Mayıs ayını bitiriyorsunuz.

 

 

Güner Yönel

 

#Libra Astroloji

İletişim:gyonellibra@gmail.com

Web:www.guneryonel.com

@GunerYonel

Not: Bilgiler geneldir. Sizlerin isteği üzerine hazırlanmaktadır. Doğum anı haritanıza dayanmayan yorumlar olduğunu bilmelisiniz.