Haziran Ayı Burçlar

  • 30 Mayıs 2017
Haziran Ayı Burçlar

Merhabalar,

Huzurlu bir Haziran ayı dileklerimle keyifli okumalar..

Yükselen KOÇ

Haziran ayına İkizler burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriliyor. İlk hafta son derece akıcı, şans getiren imkanlar var. Sizi eyleme sürükleyen konular kişisel hedefler, ilişkiler, kendi doğal yetenekleriniz, başlangıçlarınız üzerinden yapılacak ataklara işaret edecek. Özellikle uzaklarla ilgili konular, yasal boyutu, iş ve akademik planlar adına heyecanlı bir süreç. Aynı zamanda aşk, çocuklar, sevgi ve yaratıcı konuların getireceği hoş girişimler dönemi. Bu konularda sorumluluk almaktan kaçınılmamalı. 4 Haziran tarihinde Mars Yengeç geçişi yuvada, ailenizle ilgili konularda biraz mücadele taşmaya başlıyor. Aile ilişkileri olmak üzere özel bağlara itinalı yaklaşmak gerekecek ay süresince. Yaşadığınız mekanda güvenlik temaları, yeni bir yerleşim, ev düzenlemesi, aile büyüklerinin sorunları, taşınma şeklinde uğraşlar olabilir. Çatışmacı tutumlar, biriken öfke, sizi kısıtlayan şartlar iş ve aile ekseni arasında gerginlik yaratabilir. Biraz sabırlı, sağduyulu olmalısınız. Bu arada duygusal anlamda sizi yorabilecek aile ilişkileri de olmak üzere içe dönmek isterken, ilişkilerde, işe dair amaçlarda sabırlı olmak gerekecek ay süresince. 6 Haziran sonrası Venüs Boğa geçişi başlıyor. Belli ki finansal konularda önemli beklentilere yol alıyorsunuz. Yeni kaynaklar, birikimler, gelirlerde artışlar, elde olanların ya da eş, ortak, yasal konulardan gelebilecek desteklerin yatırıma odaklı yanları planlarınız dahilinde olabilir. Ödemeler, bütçe tanzimi hakkında kalıcı kararlar içindesiniz. Keyfe keder harcamalar yanında kalıcı ihtiyaçlara yönelik harcamalar mutlu edici olacaktır. Ayrıca 7 Hazirana Merkür anlaşmalar, alım satım konuları, çeşitli para meselelerine çözüm bulmakta yanınızda. Ardından Merkür İkizler geçişi ile zihinsel anlamda son derece aktif zamanlar başlıyor. Sık yolculuk yapabilir, işle ilintili konuşmalar, pazarlıklar öne çıkabilir. Kardeş ve yakınlarla alakalı konularla beraber sınav döneminde olanlar adına güzel bir süreç. Yeni bilgiler edinmek, araştırmak, eğitim konuları dışında ziyaretlerde artış söz konusu.

Yukarıdaki temalar yanında Dolunay etkileri önemli. 9 Haziran Yay burcunda Dolunay! (16:10) Mayıs sonu yaşanan Yeni Ay ile atılan adımların sonuçlarına yaklaşıyorsunuz. Yakın çevre, eğitsel konular, medya, anlaşmalar, yasal boyutu, kardeş ya da lokasyon değişikliği düşünenler adına ciddi bir dönem. Kalıcı, uzun vadeli her tür hedefiniz adına artık önemli kararlar dönemi. Özellikle yurt dışa bağlantılı işler, ticari ya da yasal boyutu olan konular, akademik hedefler, yolculuklar adına önemli sorumluluklar unutulmamalı diyor..!! Satürn ile olan teması bir takım kısıtlamalar, size engel teşkil eden kişiler, otorite, bürokratik engeller bir miktar beklemeye, düşünmeye iten koşullar getirebilir. Yasal veya yolculuk planlarında esneklik, dikkat önemli. Çeşitli beklemelerin yaşandığı ilişkiler, hukuki konular, iş hayatına dair beklenen şanslar, maddi manevi fırsatlar hızlanmaya başlıyor. 21 Haziran Güneş Yengeç geçişi yuva, aile, bir yere kök salmak, eve yönelik konular ağırlığını çokça hissettirecek. Merkür de orada ve 24 Haziran Yeni Ay la birlikte. Harekete geçilecek, başlangıçlar yapılacak konular ev alım/satım, aileyi ilgilendiren durumlar, evde bakım, onarım yenilenme, özel hayata ilişkin kararların hızlanacağı tam anlamı harekete geçilecek bir döneme giriş yapılıyor.

Yükselen BOĞA

Haziran ayına İkizler burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriliyor. İlk hafta son derece akıcı, şans getiren imkanlar var. Sizi eyleme sürükleyen konular aile, beklenen destekler, finansal konular, yaşanan yere dair değişiklikler, düzenlemeler, son dönemde sizi kısıtlayan konularda olmak üzere aşma çabası içindesiniz. Sizi bağlayan sorumlulukları geri planda bırakma şansınız var.  4 Haziran tarihinde Mars Yengeç geçişi yakın çevre, aileniz, kardeşleriniz, kuzenlerinizle ilgili konularda hassasiyetler, sorumluluklar taşımakta. Kısa yolculuklar, sevdiklerinizi ziyaretler sıklaşıyor. Ancak çatışmacı söylemler, alınganlıklar sözlü konuşmalar gereksiz hırçınlıklar yaratabilir. Bu arada duygusal anlamda sizi yorabilecek aile ilişkileri de olmak üzere sakin olmakta fayda var.  Zihinsel anlamda aktif olunacak ay süresince işinizi, ortaklıkları, eş, onun yurt dışı işlerini ve anlaşmaları ilgilendiren gelişmeler öne çıkabilir. Yakınlar için fazladan fedakarlık ya da korumacı tavırlar yorucu olabilir. 6 Haziran sonrası Venüs Boğa geçişi başlıyor. Uzun zamandır kısıtlı koşullar, kontrol edilemeyen ilişkiler ve yalnızlık temasından uzaklaşıyorsunuz. İlişkilerde, sağlıkta, fiziksel anlamda dilediğiniz değişiklikler ve kendinizi mutlu edeceğiniz konulara yöneliyorsunuz. Başkalarının dikkatini çekmek, kafa karışıklığı yaratan ilişkiler boyutunda gerçekten ne istediğinizi anlamak adına olumlu bir süreç. Hayattan keyif alınacak, huzur kolay yakalanacak. İş, finansal açıdan önemli beklentileri hayata geçirmek olası. Ayrıca 7 Haziran’a dek Merkür anlaşmalar, alım satım konuları, çeşitli para meselelerine çözüm bulmakta yanınızda. Ardından Merkür İkizler geçişi ile para girişleri, yetenekler, ticari konular, bütçe tanzimi, çocuklara ya da kişisel keyiflere yapılacak harcamalar ön planda.

Ay süresince yukarıdaki etkiler devam ederken, Dolunay etkileri önemli. 9 Haziran Yay burcunda Dolunay! (16:10) Mayıs sonu yaşanan Yeni Ay ile atılan adımların sonuçlarına yaklaşıyorsunuz. Burada eşle alakalı, ortağı ilgilendiren, vergi, prim, ortak gider ve yatırımlar, başkalarından beklenen destekler adına sonuçlar dönemi. Ortak giderler, bütçe tanzimi, eldekilerin değerlendirilmesi, borçların yapılanması adına çıkan resme bakma zamanı. Önemli sorumluluklar unutulmamalı diyor..!! Satürn ile olan teması sizin kişisel kaynaklarınız, nakit durumunuz, yetenekler ve kazanç potansiyelinizi düzenlemeye iten şartlara parmak basıyor. Bir takım belirsizliklere çözüm bulmakta zorlanırken farkındalık geliştirme, gerçekçi olmak, değişken şartları dikkate almak önemli. Kontrol dışı ödemeler ya da geçmişle ilgili borçlar baş ağrıtabilir. Eşten beklenen destek kısıtlanabilir. 21 Haziran güneş Yengeç geçişi ile yuva, aile, bir yere yerleşmek, eve yönelik konular ağırlığını hissettirecek. Yakın çevre ilişkileriniz artıyor. Yolculuk yanında kardeşler ve akrabalarla bir araya gelmek mümkün. Merkür de orada ve 24 Haziran Yeni Ay la birlikte. Harekete geçilecek konular yolculuk, aile ve yakınlarla ilgili temaslar sıklaşıyor. Eğitim, ticari konularınız varsa onlarla ilgili girişimler, kardeşin hayatında başlayan yeni gelişmeler, duygusal açıdan sizi etkileyecek keyiflere, yolculuklara yol açabilir.

Yükselen İKİZLER

Haziran ayına burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyümekte. İlk hafta son derece akıcı, şans getiren imkanlar var. Sizi eyleme sürükleyen konular kişisel hedefler, hayatınızda yapılandırmak durumunda olduğunuz eğitim, iş, anlaşmalar, özel hayata dair gelişmeler, yasal konular üzerinden yapılacak ataklara işaret ediyor. Sağlam bir zemin oluşturmak, kalıcı kılmak açısından emek vermek yanında, kendi fırsatlarınızı hayata geçirmekte kararlılık taşıyorsunuz. İlişkiler, arkadaş ya da ortaklı konular ve yasal gelişmeler hızlanabilir. Haziran tarihinde Mars Yengeç geçişi ile oldukça yükselen bir tempo var. Kariyer, amaçlar, kendi hedefleriniz, mesleki sorumluluklar öncelikli. Yeni iş bağlantıları, fırsatları önemli olacaktır. Uzun vadeli yatırım planları, alım satım konuları ya da anneyi/aileyi içine alan para konuları sizi meşgul edebilir. Finansal anlamda fazladan çalışmak yolu ile kazanç sağlamak mümkün. Sahip olduğunuz değerleri korumak adına bir miktar endişe yüklenebilirsiniz. Belki geçmişten gelen ödemeler, hesaplar duygusal anlamda yorucu olabilir. Kontrol edemediğiniz ödemeler, para çıkışları, harcamalar, beklediğiniz destekler anlamında stres yaratabilir. 6 Haziran sonrası Venüs Boğa geçişi ile belli ki parasal konuların önemi artıyor. Güven, istikrar aradığınız kazançlar, para konuları çeşitli kaygılar yaratıyor olacak. Geçmişten gelen bir para konusu yanında, özel ilişkilerde kontrol dışı gelişmelere karşı uyanık olmalısınız. Bu arada yalnızlık, içe dönmek, kendi dinlenceleriniz adına dış dünyadan uzaklaşabilirsiniz. Yaratıcı bir iş, üzerinde çalışılan projeler adına tek başına iş üretmek için uygun bir zaman dilimi. Ayrıca 7 Hazirana dek Merkür sağlık, parasal anlamda çıkmazlar, dedikodular, kafa karışıklıkları anlamında yorucu olacaktır. Yaşanan krizler varsa bunların çözümüne yönelik kararlar almakta zorlanmaları dikkate almalı, destek aramalısınız. Ardından Merkür İkizler geçişi başlarken çoğu zorluk bir nebze de olsa geri planda kalıyor. Dışa dönük arayışlar, zihinsel eylemler, yolculuklar, sınavlar, eğitim projeleri, tez ya da medya bağlantılı işler pek çok fırsat getirmekte. İşinizin iletişim boyutu önem kazanırken, yolculuklarınız öne çıkabilir.

Ay süresince yukarıdaki etkiler devam ederken, Dolunay etkileri önemli. 9 Haziran Yay burcunda Dolunay! (16:10) Mayıs sonu yaşanan Yeni Ay ile atılan adımların sonuçlarına yaklaşıyorsunuz. Çeşitli sonuçların alınacağı bu süreçte uzaklar, akademik planlar, özel ilişkiler, evlilik, yasal konularda sorumluluklar altındasınız.  Bu konularda bazı dayatmalar yanında, artık son kararların verildiği döneme işaret edebilir. Konular belki geçmişle ilgili temalarda kendini gösterebilir. İşe, hayat planlarınıza dair hedefler, çeşitli sorumluluklar unutulmamalı! Satürn ile olan teması özellikle bir takım kısıtlamalar, size engel teşkil eden kişiler, otorite, bir miktar beklemeye, düşünmeye iten koşullar altında olunabilir. Kariyer hayatınızda önemli bir dönemeci geçme/aşma çabası içinde olunabilir. Finansal ya da iş bağlantılı bir yasal sürecin sonlanması gündeme gelebilir. Özel hayata dair kararlar alınabilir. Her anlamda. Aynı zamanda yaratıcı uğraşlar, uzun zamandır emek verdiğiniz yayın işleri, medya bağlantısı, aşk ve kişisel keyifleri engelleyen, beklemeye iten faktörler geri planda kalıyor. Bu alanda kendinizi göstereceğiniz ataklar, çocuklar konusu, aşk ve hayatın güzel yanları hızlanmakta. Çeşitli finansal kazanımlar elde etme zamanı. 21 Haziran Güneş Yengeç geçişi ile Merkür de orada. Kariyer, amaçlar, işle ilgili projeler, başarı aradığınız ataklar söz konusu. Yeni bir dönemin kapısını aralamanız mümkün. Çok fazla emek ve çalışma temposuna giriliyor.24 Haziran Yeni Ay Merkür’le birlikte bu konularda harekete geçilecek. Başlangıçlar yapılacak konular iş hayatına dair kararların, sorumlulukların hızlanacağı zaman dilimi olacaktır. Duygusal anlamda daha fazla güvence aradığınız şartlar içindesiniz ayrıca. İvme kazanan konular işin ticari yanı, iş anlaşmaları, görüşmeleri içine alacak şekilde gelişmeye başlıyor. Bütçe tanzimi, gelir gider dengeniz ve çeşitli kaynakların değerlendirilmesi adına girişim zamanı.

Yükselen YENGEÇ

Haziran ayına İkizler burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriliyor. İlk hafta son derece akıcı, şans getiren imkanlar var. Sizi eyleme sürükleyen bu konular kariyer hedefleriniz, yeteneklerinizi gösterebilme becerisi, mesleki anlamda çeşitli ataklar üzerinden gelişmelere işaret ediyor. Özellikle işe dair yatırımların, yeni bir iş kurmakla ilgili kararlar, belki getirisi olan iş bağlantıları adına fırsatlar yaratma süreci. Sağlam hedefler oluşturmak, kararlı olmak, sorumluluk almaktan kaçınmamak, işi şansa bırakmamak gerek. 4 Haziran tarihinde Mars burcunuzda. Bu geçiş ile belirsizlikler geri planda kalıyor Uzun zamandır hazırlık yaptığınız, arka planda tasarladığınız kararları uygulama zamanı. Yuvada, ailenize dair konularda biraz mücadele taşımakta. Siz de bu konularda gönüllü hareket edeceksiniz aslında. Yerleşim sorunları, taşınma, evde düzenlenmesi gereken işler, güvenlik konuları, çeşitli duygusal temalar çevreliyor hayatınızı. Bu arada duygusal anlamda sizi yorabilecek aile ilişkileri de olmak üzere içe dönmek isterken, ilişkilerde ve işe dair amaçlarda sabırlı olmak gerekecek ay süresince. 6 Haziran sonrası Venüs Boğa geçişi başlıyor. Belli ki finansal konularda önemli beklentilere yol alıyorsunuz. Yeni kaynaklar, birikimler, işle ilgili gelirlerde artışların, desteklerin zamanı. Ortak iş projeleri yanında sosyal anlamda çok canlı, huzurlu, güven veren paylaşımlar, dostluklar devrede. Oldukça neşeli, keyifli ortamlar, buluşmalar, sosyal faaliyetler, davetler söz konusu. Dostlardan destek, sizin yanında olmaktan hoşlanacağınız belki yeni bir aşk ilişkisi hayatınıza girebilir. Ayrıca 7 Hazirana Merkür anlaşmalar, alım satım konuları, çeşitli para meselelerine çözüm bulmakta yanınızda. Ardından Merkür İkizler geçişi ile zihinsel anlamda biraz içe dönük süreç olacak. Kafa karışıklığına sebep veren konuların dışında kalmalı, sakin olmalısınız. Çift durumlar, gereksiz vesveseler önünüzü kapatabilir.

Ay süresince yukarıdaki etkiler devam ederken, Doluna etkileri önemli. 9 Haziran Yay burcunda Dolunay! (16:10) Mayıs sonu yaşanan Yeni Ay ile atılan adımların sonuçlarına yaklaşıyorsunuz. İş ortamında, sağlıkta, düzen isteyen konularda, hedeflenen projelerde hızlı bir dönem ancak bazı beklemeler de yok değil. Çeşitli müşteri ilişkileri de olmak üzere biraz stres altında olabilirsiniz. Tamamlanan konuların ardından yeni ataklar yapmak adına sorumluluklar unutulmamalı diyor! Satürn ile olan teması bir takım kısıtlamalar, size engel teşkil eden kişiler, otorite, bir miktar beklemeye, düşünmeye iten koşullar altında olunabilir. Bir takım belirsizliklere çözüm bulmakta zorlanabilir, fazlada fedakarlık yapmak durumunda kalabilirsiniz. Beklediğiniz desteği almak kolay olmayabilir. Çalışanların sorunları engeller çıkarabilir. Sağlıkla ilgili sorunlarınız varsa nasıl çözüm üreteceğiniz hakkında stres yaşanabilir. Ofis düzenlemeleri, belki lokasyon değişikliği, günlük hayatın yükleri, sağlıkla ilgili yorucu koşullardan sıyrılmak ister gibisiniz.  Bazı gecikmeleri aşmak, iş bağlantıları, eldeki projeleri bitirmek adına yüklü bir gündeminiz var.  21 Haziran Güneş (Yengeç) burcunuzda.  Nice mutlu, sağlıklı, sevgi dolu yıllara. ♥ Tebrikler.Bu geçiş ile güven kazanıyorsunuz. Bilinçli atakların öne çıkması, yapılan hazırlıkların hayata geçirilmesi, ilişkiler, beden/sağlık temaları ağırlığını olumlu yönde hissettirecek. Merkür de orada ve 24 Haziran Yeni Ay ile birlikte. Harekete geçilecek, başlangıçlar yapılacak konular ev alım/satım, aileyi ilgilendiren durumlar, özel hayata ilişkin kararların hızlanacağı süreç olacak gibi görünüyor. İçinde parasal konuların, hedeflerin olduğu ataklar, harekete geçirici şartlar akıllıca yönetilebilir.

Yükselen ASLAN

Haziran ayına İkizler burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriliyor. İlk hafta son derece akıcı, şans getiren imkanlar var. Sizi eyleme sürükleyen konular kişisel hedefler, ilişkiler, kendi doğal yetenekleriniz, başlangıçlarınız üzerinden yapılacak ataklara işaret ediyor. Özellikle uzaklarla ilgili konular, yasal boyutu, iş ve akademik planlar adına heyecanlı bir süreç. Aynı zamanda aşk, çocuklar, sevgi ve yaratıcı konuların getireceği hoş girişimler dönemi. Artık sağlamlık arıyor, yeterli hissediyorsunuz. Yeter ki işi şansa bırakmayın, harekete geçin.  Sorumluluk almaktan kaçınmayın, atıl kalmayın. Yolculuk, medya, yaratıcı konular dahil olmak üzere keyif veren eylemlere girişebilirsiniz. 4 Haziran tarihinde Mars Yengeç geçişi oldukça içe dönük, duygusal anlamda kırılgan ve çeşitli yorgunluklara açık olduğunuz zamanlar getiriyor. Yuvanız, ailenizle ilgili konularda mücadele edilmesi gereken konular, duygusal anlamda sizi yorabilecek aile ilişkileri olmak üzere içe dönme zorunluluğu var. Arka planda hazırlık içinde olmanız gereken, sizin için önemli proje hazırlıkları işin içinde olabilir.  Beden/ruh sağlığınızı korumak, gereğinden fazla yük almaktan, risk içeren kararlardan sakınmak gerekecek. Gizli kapaklı konular, kontrol edilemeyen durumlar karşısında uyanık olmalı, akışta kalmalısınız. Biraz yalnız kalmanın zararı yok. Çok iş çıkarma şansı verebilir. Zira 6 Haziran sonrası Venüs Boğa geçişi başlıyor. Kariyerde, amaçlarda, işe dair beklentilerde önemli ataklar zamanı. Sabırlı, planlı,  uzun vadeli kararlar dönemi. Aynı zamanda finansal açıdan kazanç getirecek projeler öne çıkabilir. İş görüşmeleri, arayışları için uygun bir dönem olurken, destekler, işbirlikleri, üstlerin gözündeki yeriniz değerli. Belli ki finansal konularda önemli beklentilere yol alıyorsunuz. Çok daha görünür olacak girişimler başarı grafiğinizi etkileyecektir. Gözle görünür, izlenir olacaksınız. Ailevi, yuvanızla ilgili konularda sorumluluklar arasında yer alabilir. Ayrıca 7 Hazirana kadar Merkür bu alanda çeşitli görüşmeler, kendinizi anlatabileceğiniz, taleplerinizi dile getireceğiniz isteklerde yanınızda. Zihinsel açıdan tutarlı, somut projeler zamanı. Ardından Merkür İkizler geçişi ile zihinsel anlamda aktif zamanlar. İşle ilintili konuşmalar, ortak iş projeleri, toplantılar, arkadaşlıklar, keyif aldığınız paylaşımlar devrede. Yeni bilgiler edinmek, araştırmak, eğitim konuları dışında sosyal hayatınızda canlılık söz konusu. Yeni arkadaşlıklar, entelektüel konular, partiler hareket getirmekte.

Ay süresince yukarıdaki etkiler devam ederken, Dolunay etkileri önemli. 9 Haziran Yay burcunda Dolunay! (16:10) Mayıs sonu yaşanan Yeni Ay’ın sonuçlarına yaklaşıyorsunuz. Aşk, anne olmakla ilgili kararlar, çocuğunuzun eğitim ya da başka türlü seçimleri, kararları, işinizin tanıtım/sunum/reklam boyutu, medya, yaratıcı projelere dair kararlar aşaması. Spekülatif anlamda dikkatli olmak, yatırım ya da evden gelebilecek finansal destekleri ölçülü kullanmak gerekecek. Belki çocuklar ya da diğer türlü keyfe keder harcamalarda açılmamak, sorumlu davranma zamanı!! Satürn ile olan teması kısıtlayıcı olabilir. Engel teşkil eden kişiler, iş ya da arkadaş çevre bağlantılı konularda stres, soğukluk yaratabilir, bir miktar beklemeye, düşünmeye zorlayabilir. Sosyal çevre, arkadaşlık ilişkilerine yeterince zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Biraz dengede kalmak gerekecek. Kendi zorunluluklarınız öncelikli olacak belki. Aşkta bazı sorunları çözme ihtiyacı, ya da kendinizi göstermek istediğini projelerde aşırı sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. İletişim, reklam, eğitim, anlaşmalar, yasal konular, yolculuk, kendinizi ifade edeceğiniz zihinsel çalışmalarda yaşanan beklemeler, ertelemeler hızlanmakta. Düşündüğünüz projeler için atağa geçme süreci içindesiniz.21 Haziran Güneş Yengeç geçişi ile ruh dünyanızı dinlendirmeye ihtiyacınız artıyor. Aile, yuvaya dair konular, güvenlik hissine dair korkular yorucu olabilir.  Gözlerden uzak, kendi kendinizle kalabileceğiniz ortamlar dinlendirici olurken, Merkür de orada. Kafa karışıklıkları, dedikodular, zihinsel açıdan sizi endişeli kılan kuruntulara teslim olmamalısınız. İş, para durumunuzla ilgili fazladan mücadele, planladığınız işlerin ağırlığı var. Arka plan işlerde yoğun bir dönem. 24 Haziran Yengeç Yeni Ay yaşanıyor. Farkındalık getiren geçmişle ilgili konulara ışık tutacak. Henüz kontrol edemediğiniz konular olsa da iç dünyanıza huzur katmak, ihtiyacınız olan desteği aramak, ruhsal durumunuzu onarmak, size ihtiyacı olanlara dokunmak, kendi kendinizi iyileştirmek için olumlu kullanılabilir. Aileyi ilgilendiren durumlara öncelik verebilir, kendi zayıflığınızın altında yatan nedenlere çare arayabilirsiniz. Bu dönemde duygularınızı gizleme eğilimi içinde olunabilir. Enerjinizi düşüren, ruhen sizi yoran kişiler, ortamlar dışında kalmak, asıl planlarınızın hazırlıklarını yapmak en doğrusu. Dilerim uzun zamandı yaşanan yorgunlukları unutmak için gerçekten bir yerlere kaçarsınız.

Yükselen BAŞAK

Haziran ayına İkizler burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyümekte. İlk hafta son derece akıcı, şans getiren imkanlar var. Sizi eyleme götüren konular yapılandırmak durumunda olduğunuz parasal konular, ödemeler dengesi, ortak bütçe, krediler adına  yapılacak ataklara işaret ediyor. Krizleri aşarken, çeşitli fırsatlarınızı hayata geçirmekte kararlısınız. Beklemediğiniz fırsatlar doğabilir. 4 Haziran tarihinde Mars Yengeç geçişi ile oldukça yükselen bir tempo var. Kariyer, amaçlar, ortak hareket edilmesi gereken iş bağlantıları, kazançlar adına hırslı bir dönem. Arkadaşlık, dostluk ilişkileri önemli. Daha fazla fedakarlık yapmak, çeşitli aktiviteleri düzenlemek size düşebilir. Finansal anlamda fazladan çalışmak yolu ile kazanç sağlamak mümkün. 6 Haziran sonrası Venüs Boğa geçişi başlıyor. Belli ki işinizin yurt dışı bağlantıları, yolculuk, iletişim, çeşitli tanıtım ya da iş gezileri gündemde. Özellikle bu konuların finansal boyutu öne çıkarken, eğitim, bazı akademik planlarda devrede olabilir. Mantıklı, tutarlı hedefler ortaya koyarken, iş hayatında yeni deneyimlere açık olduğunuz süreç getirecektir. Ayrıca 7 Hazirana dek Merkür parasal açıdan anlaşmalar, konuşmalar, iletişim, öğrenme, eğitim konuları adına destekleyici olacaktır. Yolculuklar daha fazla ivme kazanabilir. Ardından Merkür İkizler geçişi başlarken kariyerde dışa dönük arayışlar, zihinsel anlamda tempo artıyor.  İşin ticari yanı, ya da çok yönlü olmayı gerektiren projeler gündemde. İş görüşmeleri, çeşitli talepler, halkla ilişkiler, iş çevresinde yeni bağlantılar kurmak adına destekleyici. Ancak sabırlı olmalı, değişken şartlara uyum göstermelisiniz.

Ay süresince yukarıdaki etkiler devam ederken, Dolunay etkileri önemli. 9 Haziran Yay burcunda Dolunay! (16:10) Mayıs sonu yaşanan Yeni Ay dönemi başlayan konuların sonuçları karşınızda. Yakın çevrede değişiklikler, taşınma, özellikle (domestik konular) evde düzen, yeni bir yerleşim sağlanması, ailenin beklentileri doğrultusunda alınan sorumluluklar, bakım, tadilat işlemleri sizi sıkıştırabilir. Yuvadaki zorunlulukları sonlandırma çabasına girişebilirsiniz. Evde yabancılarla ilgili ya da yurt dışı bağlantılı bir konunun taşıdığı yükler olabilir kimileri adına. İşe, hayat planlarınıza dair hedefler, çeşitli sorumluluklar unutulmamalı! Satürn ile olan teması bir takım kısıtlamalar, size engel teşkil eden ya da kısıtlayan şartları esnek karşılamalı, otorite, iş odaklı yükleri tolere edebilmelisiniz. Bu süreç bir yandan da ev ve iş hayatına dair organize edilmesi gereken yüklere işaret ederken çok çabayla üstesinden gelme zamanı. Eve dair harcamalar, kazançlarda beklenen artış, iş ve yetenekler tam anlamı ile kazançlı bir döneme giriş yapıyorsunuz bir yandan da. 21 Haziran Güneş Yengeç geçişi ile Merkür de orada. Kariyer, amaçlar, işle ilgili projeler, başarı aradığınız ataklar söz konusu. Yeni bir dönemin kapısını aralamak mümkün. 24 Haziran Yeni Ay Merkür’le birlikte bu konularda harekete geçilecek. Başlangıçlar yapılacak konular iş hayatına dair kararların, atakların, sorumlulukların hızlanacağı zaman dilimi olacaktır. Sosyal ve iş bağlantılı çevrede daha fazla duygusal güvence aradığınız şartlar tercih edebilirsiniz. İvme kazanan konular ortak bir işin organize edilmesi adına oldukça aktif zamanlar taşıyor. Sosyal hayatınız hareket kazanırken yeni çevrelere girmekten çekinmeyin.

Yükselen TERAZİ

Haziran ayına İkizler burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyümekte. İlk hafta son derece akıcı, şans getiren imkanlar var. Sizi eyleme sürükleyen kişisel hedefler, hayatınızda yapılandırmak durumunda olduğunuz eğitim, iş, anlaşmalar, özel hayata dair gelişmeler, yasal konular üzerinden yapılacak ataklara işaret ediyor. Sağlam bir zemin oluşturmak, kalıcı kılmak açısından, kendi fırsatlarınızı hayata geçirmekte kararlılık taşıyorsunuz. İlişkiler ve yasal konularda gelişmeler hızlanabilir, destekler gelebilir. 4 Haziran tarihinde Mars Yengeç geçişi ile oldukça yükselen bir tempo var. Kariyer, amaçlar, kendi hedefleriniz, mesleki sorumluluklar, ailevi konular öncelikli. Yeni iş bağlantıları, fırsatları önemli olacaktır. Çeşitli anlamda rekabet içeren durumlar, üstler ya da kurumdan kaynaklanan sorunlarla baş etmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal anlamda fazladan çalışmak yolu ile kazanç sağlamak mümkün. Biraz cesaret toplamanın sakıncası yok. 6 Haziran sonrası Venüs Boğa geçişi başlıyor. Belli ki parasal konuların önemi artıyor. Beklenen alacaklar, ödemeler dengesi, güven aradığınız kazançlar, banka, vergi ve çeşitli paraya dair işler önceliğiniz. Yeni bir kredi alınabilir, eşten ortaktan destek gelebilir, yatırım ya da bütçeye yönelik kalıcı kararlar verilebilir. Eşin kaynaklarında rahat bir dönem yaşanabilir. Alacaklar, miras paylaşımı adına ciddi bir süreç. Ayrıca 7 Hazirana dek Merkür parasal açıdan anlaşmalar, konuşmalar, muhasebe işleri anlamında yorucu ancak destekleyici olacaktır. Yaşanan krizler varsa bunların çözümüne yönelik gelişmeler içinden geçilebilir. Ardından Merkür İkizler geçişi başlarken çoğu zorluk geri planda kalıyor. Dışa dönük arayışlar, zihinsel eylemler, yolculuklar, sınavlar, eğitim projeleri, tez ya da medya bağlantılı işler pek çok fırsat getirmekte. İşinizin iletişim boyutu önem kazanırken, yolculuklarınız öne çıkabilir.

Ay süresince yukarıdaki etkiler devam ederken, Dolunay etkileri önemli. 9 Haziran Yay burcunda Dolunay! (16:10) Mayıs sonu yaşanan Yeni Ay ile atılan adımların sonuçları ortada. Yakın çevrede değişiklikler, taşınma, işle alakalı girişimlerin ne yönde ilerlediği, eğitim, zihinsel çalışmalar, yasal konular, yolculuk planları devrede olabilir. Ancak bu konularda biraz baskı, çok serbest kararlar almaktan ziyade gerçekçi olmaya zorlayan temalar gündeme gelebilir. Yasal yanına dair anlaşmalar boyutu stres yaratabilir. Çeşitli sonuçların alınacağı bu süreçte uzaklar, akademik planlar, sınav, tez çalışmaları adına sorumluluklar sürmekte olacak. İşe, hayat planlarınıza dair hedefler, çeşitli sorumluluklar unutulmamalı! Satürn ile olan teması bir takım kısıtlamalar, size engel teşkil eden kişiler, otorite, bir miktar beklemeye, düşünmeye iten koşullar altında olunabilir. Bir takım belirsizliklere çözüm bulma mücadelesi verebilirsiniz. Bu yöndeki streslere rağmen sizi destekleyen şartları kullanma gayreti var. Kendinize güveneceğiniz, ilişkiler öne çıkarken, yasal ya da kişisel anlamda yavaşlayan hedeflerin hızlanacağı zaman dilimi başlıyor olacak. 21 Haziran Güneş Yengeç geçişi ile Merkür de orada. Kariyer, amaçlar, işle ilgili projeler, başarı aradığınız ataklar hız kazanıyor.  24 Haziran Yeni Ay Merkür’le birlikte bu konularda harekete geçilecek. Başlangıçlar yapılacak konular aileyi ilgilendiren durumlar, iş hayatına dair kararların, sorumlulukların hızlanacağı zaman dilimi olacaktır. Duygusal anlamda daha fazla güvence aradığınız şartlar içindesiniz ayrıca. İvme kazanan konular yurt dışı ilişkiler, ticari yanı, eğitim, medya, iş anlaşmaları, görüşmeleri içine alacak şekilde gelişebilir.

Yükselen AKREP

Haziran ayına İkizler burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyürken giriliyor. İlk hafta son derece akıcı, şans getiren imkanlar var. Sizi eyleme sürükleyen konular parasal hedefler, iş ilişkileri, kendi yetenekleriniz, müşteri bağlantılarınız, ustalığınız üzerinden yapılacak ataklara işaret ediyor. Özellikle kazanç, yatırım, bütçe, ortaklı konuların getireceği olanaklar hoş girişimlere yol alınacağını gösteriyor. Sağlam bir zemin oluşturmaktan sorumluluk almaktan kaçınmamayın. 4 Haziran tarihinde Mars Yengeç geçişi ise çeşitli yolculuklar, eşin akrabaları, kardeşleri adına mücadele taşımaya başlıyor. Uzaklarla ilintili konular, kişisel hedefler, uzun yolculuk planları, işe dair projeler adına tempo yükselişte.  Bu arada duygusal anlamda sizi yorabilecek aile ilişkileri de olmak üzere, işe dair amaçlarda, ticari ya da uluslararası boyutu adına sabırlı olmak, başkaları ile ilişkilere özenli davranmak gerekecek ay süresince. Çeşitli seyahatler gündeme gelebilir. 6 Haziran sonrası Venüs Boğa geçişi başlıyor. Belli ki ilişkiler, evlilik, ortaklık, yakın arkadaşlıklar, yeni işbirlikleri, anlaşmalar öncelikli. Çeşitli anlamda destek alabileceğiniz bu alanda finansal konularda önemli görünüyor. Eş, ortakla bağlar sıkılaşırken yasal konuları olanlar adına olumlu bir süreç. Yeni ilişkiler, tanışmalar başlayabilir. Ortaklıklar, güven taşıyan bağlar kurulabilir. Evlilik kararları alınabilir. İşbirliği geliştirmek, anlaşmalar yapmak adına sağlam bir dönem. Başkalarından destek alınacak bu geçişte oldukça huzurlu arkadaşlıklar ön planda. Ayrıca 7 Hazirana dek Merkür anlaşmalar, işbirlikleri, çeşitli para meselelerine, uzlaşma gerektiren konulara çözüm bulmakta yanınızda. Ardından Merkür İkizler geçişi başlarken eşin kaynakları, yeni destek arayışları, ödemeler, ortak harcamalar, kredi, kart ve diğer türlü para planları öne çıkıyor. Muhasebe işleri, hesapların düzenlenmesi ya da alım satım konuları adına çeşitli arayışlar var.

Ay süresince yukarıdaki etkiler devam ederken, Dolunay etkileri önemli. 9 Haziran Yay burcunda Dolunay! (16:10) Mayıs sonu yaşanan Yeni Ay ile atılan adımların sonuçlarına yaklaşıyorsunuz. Finansal anlamda bütçenizi toparlamak, ödemeler dengesi, borçlar, alacaklar, eşten ya da ortaktan gelebilecek imkanlar hangi ölçüde? Bunun farkına varırken birtakım kısıtlı şartlar, gecikmeler öne çıkabilir. Ya da uzun vadeli yatırım planları, yetenekler, iş girişimleri, bağlantıları adına fazladan mücadele gerekebilir. Çeşitli sorumluluklar almadan önce plan yapmalısınız.! Satürn ile olan teması gerçekçi olmaya zorlarken, size engel teşkil eden şartlar, beklemediğiniz ödemeler, borçları düşünme zamanı. Kazançlarınızı korumak, yeni kaynak yaratmak konusunda ciddiyete ihtiyacınız var. Bir takım belirsizliklere çözüm bulma mücadelesi verebilirsiniz. Geçmişten bu yana beklediğiniz destekler yolunda ilerleyecek ay ortasından sonra. 21 Haziran Güneş Yengeç geçişi ile Merkür de orada. 24 Haziran Yeni Ayı ile harekete geçilecek. Başlangıç yapılacak konular aileyi ilgilendiren durumlar, iş hayatına dair kararların, atakların, sorumlulukların hızlanacağı dönem olacaktır. İvme kazanan konular yurt dışı ilişkiler, ticari yanı, ailenizle birlikte yolculuk planlarını gündeme taşıyabilir.

Yükselen YAY  

Haziran ayına İkizler burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyümekte. İlk hafta son derece akıcı, şans getiren imkanlar var. Sizi eyleme sürükleyen gelişmeler iş, yaratıcı eylemler, kişisel hedefler, hayatınızda yapılandırmak durumunda olduğunuz konular üzerinden yapılacak ataklara işaret ediyor. Özellikle artık sağlam bir zemin oluşturmak, kalıcı kılmak açısından emek vermekten, kendi yaratacağınız fırsatları hayata geçirmekten, sorumluluk almaktan kaçınmayın. Çocuklar, aşk, keyifler, yolculuklar, kendinizi geliştireceğiniz çeşitli kararlar gündeminizde yer tutacaktır. İyimserlik getirecektir. 4 Haziran tarihinde Mars Yengeç geçişi ile duygusal anlamda sizi yorabilecek aile ilişkileri olmak üzere, işe dair amaçlar, ortaklı para işleri, eşten gelen destekler, ödemeler, ortak bütçe boyutu adına sabırlı olmak, başkaları ile ilişkilere özenli davranmak gerekecek ay süresince. Çeşitli harcamaların artışa geçmesi mümkün. Finansal anlamda çeşitli krizleri yapılandırmak adına fazladan mücadele yaşanabilir. Paraya ihtiyaç biraz artacak gibi ancak belenen alacaklar da gündeme gelebilir. 6 Haziran sonrası Venüs Boğa geçişi başlıyor. Belli ki günlük hayatınızda, rutinlerde huzur arıyorsunuz. Bunları düzenlemek isterken sağlık ve beslenme düzeninize ilişkin kararlara yönelebilirsiniz. Bir yandan da dinlenmek isteyeceğiniz zamanlar önemli. Özellikle çalışma hayatı aktif olanlar adına yeni projeler, kazanç getirecek bağlantılar, yetenekler, eleman değişiklikleri, müşteri ilişkileri veya iş görüşmeleri gündeme gelebilir. Çeşitli anlamda iş ilişkilerinden destek alınacak şartlar var. Ayrıca 7 Hazirana dek Merkür çeşitli para ve emek verdiğiniz konularda, üretim, iş projeleri adına çözüm bulmakta yanınızda. Ardından Merkür İkizler geçişi başlarken eş, ortak ilişkilerinde iletişim ön planda. Yeni öneriler, anlaşmalar, dış dünyadan gelecek destekler aktif zamanlar taşımakta. Kariyerle alakalı yeni görüşmeler, uzlaşı isteyen durumlar yaşanabilir. Evlilik kararları da gündemde olabilir kimileri adına. İlişkilerde sorunlar akıl yolu ile çözülebilir, yeni işbirlikleri gelişebilir.

Ay süresince yukarıdaki etkiler devam ederken, Dolunay etkileri önemli. 9 Haziran Yay burcunda Dolunay! (16:10) Mayıs sonu yaşanan Yeni Ay ile atılan adımların sonuçlarına yaklaşıyorsunuz. Öncelikle yük olarak taşıdığınız çoğu konudan uzaklaşma çabası öne çıkıyor. Sağlık, beden, ilişkiler, hayatınızı nasıl yapılandırmak istediğiniz hakkında karar aşaması. İlişkilerin boyutu her anlamda masaya yatacak gibi. Sizi bağlayan temalardan kurtulmak isterken, ortaklı konular, eş ya da dışsal şartları gözetmek gerekecek. Çeşitli sorumluluklar unutulmamalı! Satürn ile olan teması bir takım kısıtlamalar, size engelleyen sorumluluklar bir miktar beklemeye, düşünmeye iten koşullar altında hissedebilirsiniz. Bir takım belirsizliklere çözüm bulma mücadelesi verebilirsiniz. İş odaklı ortak işler, sosyal çevre, arkadaşlıklar, meslekten gelebilecek finansal beklentiler yolunda gideceği süreç içindesiniz. 21 Haziran Güneş Yengeç geçişi ile Merkür de orada. 24 Haziran Yeni Ay la birlikte harekete geçilecek. Başlangıçlar yapılacak temalar iş hayatına dair kararlar, ataklar, sorumlulukların hızlanacağı dönem olacaktır. Birinci önceliğiniz eşin kazanç ve değerlerinde yaşanan yenilenmeler, ödemeler, sorunlara çözüm üretmek, destek almak, çeşitli borçları yapılandırmak adına adımlar atılabilir. Aileyi içine alan yanı çeşitli yatırımların, miras, paylaşım ya da destek şeklinde size yansımaları olabilir.

Yükselen OĞLAK

Haziran ayına İkizler burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyümekte. İlk hafta son derece akıcı, şans getiren imkanlar var. Sizi eyleme sürükleyen konular ev ve aileye ilişkin meseleleri düzenleme şansı veriyor. Bir yere yerleşmek, yenilikler yapmak, taşınmak, tadilat, bakım işleri yanında mülk alımına dair destekler mümkün olabilir. Bu tür gelişmeleri hayata geçirmek isterken çeşitli sorumluluklar sizin adınıza fazla gelebilir. 4 Haziran tarihinde Mars Yengeç geçişi ile duygusal anlamda sizi yorabilecek aile ilişkileri olmak üzere özel bağlara itinalı yaklaşmak gerekecek ay süresince. Yeni ilişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar öne çıkabilir. Çeşitli anlamda sorunlu olan ilişki ya da ortaklıklar adına sıkışık koşullar yaşanabilir. Uzlaşmak kimileri adına zorlaşabilir. Çatışmacı tutumlar ya da başkalarının dayattığı koşullar baskı unsuru olabilir. Yeni ortaklıkların devrede olabileceği söylenebilir. 6 Haziran sonrası Venüs Boğa geçişi başlıyor. Belli ki hayatınızda huzur, sükûnet arıyorsunuz. Keyifler, aşk ve romantizm yalnız olanların hayatına güzel duygular taşıyor. Genel anlamda hobiler, tatil keyifleri, çocuklarla ilgili güzel mutluluklar, keyfe keder harcamalar ön planda. Yaratıcı işler ya da profesyonelce çalışmalar adına kazanç getirecek fırsatlar dönemi. Toprağa ya da eve yönelik bir yatırım planı uygulanabilir. Ayrıca 7 Hazirana dek Merkür emek verdiğiniz konularda, iş projeleri adına çözüm bulmakta yanınızda. Yolculuk, çocukların eğitim hayatı, onları ilgilendiren düzenlemeler adına aktif zamanlar. Ardından Merkür İkizler geçişi başlarken iş ortamı ve ilişkilerinde iletişim ön planda. Günlük rutinler koşturmaca içermekte. Organize işler, zihinsel konular, projeler, daha fazla üretkenlik dönemi olarak değerlendirilebilir.

Ay süresince yukarıdaki etkiler devam ederken, Dolunay etkileri önemli. 9 Haziran Yay burcunda Dolunay! (16:10) Mayıs sonu yaşanan Yeni Ay ile atılan adımların sonuçlarına yaklaşıyorsunuz. Çeşitli sorumlulukların ağırlığı son buluyor olsa da, sizi kısıtlayan kişiler, şartlar, koşullar üzerinizdeki baskısı sürüyor. Satürn ile olan teması bir takım kısıtlamalar, size engel teşkil eden arka plan işler yorucu. Bir takım belirsizliklere çözüm bulma mücadelesi, yük taşıma zorunluluğu olabilir. Günlük temponuz halen hızlı. Özellikle huzursuzluk yaratan koşulları dikkate almalı, sağlığınıza özen göstermelisiniz. Bitmesi gereken işler, düzen konuları, rutinler adına planlı hareket etmek gerekecek. Günlük hayat düzeninde esnek olmak, kontrol edilemeyen yanları kabullenmek, yeni planlar yapmak gerekebilir. İş ve aile ekseninde sizi bekleyen sorumluluklar, ertelenen, üzerinde düşünülen projeler, kariyerde yeni yapılanmalar, planların hayata geçeceği olanaklar, atamalar adına da olumlu bir döneme giriliyor. 21 Haziran Güneş Yengeç geçişi ile Merkür de orada. 24 Haziran Yeni Ay la birlikte harekete geçilecek. Başlangıçlar yapılacak konular aileyi ilgilendiren durumlar, iş hayatına dair kararların, atakların, sorumlulukların hızlanacağı süreç olacaktır. İvme kazanan konular yeni ortaklıkları, evlilik kararlarını, işbirliği ya da yasal konuları ilgilendiren destekleri, anlaşmaları netleştirmek adına gündeme taşıyabilir. Eş  ya da ortağın hayatında önemli değişimler zamanı belki de.

Yükselen KOVA  

Haziran ayına İkizler burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyümekte. İlk hafta son derece akıcı, şans getiren imkanlar var. Sizi eyleme sürükleyen konular gelecek planlarınız, ortak hedefler, iş ve anlaşmalar, dış dünyadan gelecek yeni işbirlikleri, özel hayata dair meseleleri düzenleme şansı veriyor. Bu tür gelişmeleri hayata geçirmek isterken, sorumluluk taşıyan konular ağırlıklı. 4 Haziran tarihinde Mars Yengeç geçişi ile duygusal anlamda sizi yorabilecek iş ilişkileri, günlük hayat, projeler, beraber çalıştığınız kişiler olmak üzere itinalı yaklaşmak gerekecek ay süresince. Yeni iş bağlantıları, ofiste düzenlemeler, sağlıkla ilgili kontroller öne çıkabilir. Çeşitli anlamda sorunlu şartlar, sıkışık koşullar fazladan yük getirebilir, destek almakta zorluk yaşanabilir. Çatışmacı tutumlar ya da başkalarının dayattığı koşullar baskı unsuru olabilir, duygusal anlamda tüketici şartlar getirebilir iş ortamında. 6 Haziran sonrası Venüs Boğa geçişi başlıyor. Belli ki hayatınızda huzur ve sükûnet arıyorsunuz. Yuvanızda yeni düzenlemeler, taşınma, yenilenme, bakım, baba, aileye yönelik konular huzur kaynaklarınız arasında. Toprağa ya da eve yönelik bir yatırım planı uygulanabilir kimileri adına. Evde konfor yaratacağınız değişiklikler, aile içi ilişkiler son derece keyifli. Ayrıca 7 Hazirana dek Merkür aile içi iletişim, eve yönelik anlaşmalar, alım satım işleri adına emek verdiğiniz konularda çözüm bulmakta yanınızda. Ardından Merkür İkizler geçişi başlarken hayatınıza hareket giriyor. Çok sık yolculuk yapabilir, biryandan da sizi ilgilendiren çocuklar konusu, zihinsel anlamda uğraş verilmesi gereken hobiler, arkadaşlıklar, sosyal hayat canlılık kazanıyor. Geziler, sevdiğiniz eylemlere yer açıyorsunuz.

Ay süresince yukarıdaki etkiler devam ederken, Dolunay etkileri önemli. 9 Haziran Yay burcunda Dolunay! (16:10) Mayıs sonu yaşanan Yeni Ay ile atılan adımların sonuçlarına yaklaşıyorsunuz. Arkadaş çevreniz, sosyal bağlarınız, gruplar, iş ve ortak çalışmalar, projeler, beklenen kazançlar adına önünüzü görerek hareket edeceğiniz kararlar süreci. Çeşitli sorumluluklar unutulmamalı! Sizi kısıtlayan kişiler, şartlar, koşullara son verme çabanız zorlayıcı olabilir.! Satürn ile olan teması bir takım kısıtlamalar, size engel teşkil eden kişiler, ortak projelerin yönü, arkadaş ilişkileri adına düşünmeye iten koşullar sert gelebilir. Bir yandan da uzaklar, yolculuklar devrede. Kişisel keyiflerin, sosyal bağların dayattığı şartlar arasında denge unsuru önemli. Eski, sorunlu bir arkadaşlık, ya da bağlı olduğunuz bir gruptan ayrılma kararı hayata geçebilir. Yurt dışı geziler, uzaklarla olan temaslar, sizi heyecanlı kılan arayışlar, entelektüel beklentiler adına ertelenen çeşitli planlar, projeler, yolculuklar, eğitim ya da yasal prosedürler artık çözüme kavuşmak üzere harekete geçirici olacak. 21 Haziran Güneş Yengeç geçişi ile Merkür de orada. 24 Haziran Yeni Ay la birlikte harekete geçilecek. Başlangıçlar yapılacak konular sağlıkla ilgili kontroller, iş projeler, alınan sorumlulukları, iş ilişkileri adına tempo kazanıyorsunuz. Günlük hayat fazladan yük taşımaya devam ediyor.

Yükselen BALIK

Haziran ayına İkizler burcunda yaşanan Yeni ay ışığı büyümekte. İlk hafta son derece akıcı, şans getiren imkanlar var. Sizi eyleme sürükleyen konular doğal yetenekleriniz, girişimci kararlarınız, iş ve projeler üretmek adına akıcı şartlar sunmakta. Beklenmedik kazançlar gelebileceği gibi, müşteri ilişkileri, farklı çalışma imkanları öne çıkabilir. 4 Haziran tarihinde Mars Yengeç geçişi ile duygusal anlamda sizi yorabilecek özel/aşk/sevgi bağlarına itinalı yaklaşmak gerekecek. Aşırı korumacı tutumlar çocuklarınız da dahil olmak üzere sıkıntı yaratmamalı. Sevgi ilişkilerinde aşırı sahiplenici, tutkulu yaklaşımlar sorun olmamalı. Çocuklarınızla ilgili problemleri çözmek, aileden gelecek finansal destekleri yerinde kullanmak, yaratıcı işleri hayata geçirmek adına fazladan mücadele var. Çok yeni bir hobiye başlayabilir, eğitim boyutuna öncelik verebilirsiniz. Sevdiklerinizle, ailenizle ilgili paylaşımlar, uğraşlar yoğun bir tempo kazanabilir, tatil planları devrede olabilir ay süresince.6 Haziran sonrası Venüs Boğa geçişi başlıyor. Belli ki hayatınızda, yakın çevre ilişkilerinde huzur, güven arıyorsunuz.  Kazanca dönüşmesi muhtemel iş anlaşmaları adına sağlam kararlar dönemi. Sizi mutlu edecek keyfe keder yolculuklar, zihinsel uğraşlar, eğitimle ilgili projeler gündemde. Ayrıca 7 Hazirana dek Merkür emek verdiğiniz konularda, iş projeleri adına çözüm bulmakta yanınızda. Yolculuk, eğitim hayatı, ticari konular, maddi alanda beklenen anlaşmalar,  düzenlemeler adına aktif zamanlar. Ardından Merkür İkizler geçişi başlarken ev, yerleşim, alım/satım, harcamalar, özel hayata dair konularda hareketlilik getirmekte. Kira sözleşmeleri de yapılabilir kimileri adına.

Ay süresince yukarıdaki etkiler devam ederken, Dolunay etkileri önemli. 9 Haziran Yay burcunda Dolunay! (16:10) Mayıs sonu yaşanan Yeni Ay ile atılan adımların sonuçlarına yaklaşıyorsunuz. Çeşitli sorumlulukların ağırlığı son buluyor olsa da, sizi kısıtlayan kişiler, şartlar, koşulların stresi üzerinizde. Kariyerde, hedeflerde Satürn ile olan teması bir takım kısıtlamalar, size sorumluluk yükleyen, düşünmeye iten koşullara işaret ediyor. Çalışılan kurumun yapısından kaynaklanan problemler istediğiniz kararları hayata geçirmek konusunda gecikmeler, özellikle iş/ev/ yuva ekseninde çeşitli mücadeleler taşıyor olacak. Hayat yönünüzü netleştirmek adına köklü tercihler, görev değişiklikleri, atamalar konusunda kararlar dönemi olabilir. 21 Haziran Güneş Yengeç geçişi ile Merkür de orada. 24 Haziran Yeni Ay la birlikte harekete geçilecek şartlar söz konusu. Başlangıçlar yapılacak konular aileyi ilgilendiren durumlar, spekülatif bir ev konusu, emlak meselesi, anne olmakla ilgili duygular, istekler, çocukların hayatına yönelik güzel kararlar, aşkta bilinçli adımlar, işe dair yeteneklerin sunumu, hobiler adına canlı süreç başlıyor. Tam anlamı ile yaz tatili sürecinin hızlanacağı söylenebilir kimileri adına.

Temmuz ayında görüşmek üzere hoş kalın..

 

Güner Yönel

 

İletişim:gyonellibra@gmail.com

Web:www.guneryonel.com

@GunerYonel